موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری میتواند نقطه عطف ارزشمندی در زندگی هر فردی باشد که مسیر پیشرفت علمی و شغلی خود را مهم میداند. در این راستا داشتن هدفی مشخص در چارچوب انضباط شخصی و استفاده از ابزار و امکانات لازم؛ نقش کلیدی را در موفقیت دانشجویان ایفا میکند. از این رو ما در آموزشگاه آنلاین فرهیختگان فون آکادمی سعی در ارایه بهترین خدمات کمک آموزشی ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری داریم تا در این مسیر بسیار مهم نقشی مثبت را ایفا کنیم.

سابقه فعالیت های آموزشگاه فون آکادمی به اوایل سال تحصیلی ۱۳۹۶ برمیگردد زمانیکه آقای امین علیزاده مدیریت آموزشگاه به عنوان استاد دروس تخصصی رشته اقتصاد بهداشت و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در آموزشگاه های علمی آزاد تدریس و مشاوره های تحصیلی را ارایه دادند. در سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ هر سال رتبه های برتر رشته های ذکر شده از دانشجویان ایشان بودند به طوریکه رتبه های یک سال های ۱۳۹۶ (جناب آقای معینی) و رتبه یک سال ۱۳۹۷ (سرکار خانم سیفی) و بسیاری دیگر از عزیزان دارای رتبه های تک رقمی و دو رقمی کمتر از ۵۰ از دانشجویان ایشان بودند سپس تدریس های مجازی در بستر پلتفرم اسکای روم آغاز شد و در قالب یک کار تیمی خدمات متعددی در زمینه رشته های اقتصاد بهداشت و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی به دانشجویان متقاضی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت ارایه گردید و آموزشگاه فون آکادمی رسما کار خود را آغاز نمود.

شروع فعالیت جدی آموزشگاه در اواسط جولان ویروس کرونا بود زمانیکه ضرورت استفاده از فضای آموزش از دور بیشتر از پیش احساس شد در این سالها تمرکز ما عمدتا روی ارایه خدمات مشاوره با رتبه های برتر کارشناسی ارشد و رتبه های برتر دکتری و همچنین برگزاری دوره های جمعبندی و آزمون های آزمایشی بود که با ارایه محتواهای آموزشی اختصاصی توانستیم به دانشجویانی که از خدمات ما بهره مند میشدند کمک شایانی کنیم و با ضریب موفقیت بیش از ۸۰ درصد در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری کیفیت محتوای خدمات مشاوره و آموزش را به اثبات برسانیم.

ما مفتخریم که طی بیش از ۵ سال گذشته همواره به صورت پیشرو در زمینه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت و آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم خدمات متمایز و ویژه ای از قبیل مشاوره با رتبه های برتر؛ ارایه کتب و جزوات اختصاصی؛ برگزاری آزمون های آزمایشی و... را به سبکی متفاوت که همواره به صرفه ترین بالاخص از نظر زمانی برای دانشجویان باشد را ارایه دهیم.

مجموعه فون آکادمی در حال حاضر علاوه بر خدمات مرتبط با آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری ارایه دهنده دوره های آمادگی آزمون استخدامی رشته های مختلف نیز میباشد که میتوانید جزییات دقیق را از طریق منوی جستجوی پیشرفته متناسب با رشته و مقطع مورد نظر خود دریافت کنید.

شما میتوانید از طریق دنبال کردن صفحات آموزشگاه در فضای مجازی از آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با رشته تحصیلی خود آگاهی پیدا کنید (این اطلاعات هر سال توسط وزارت علوم و وزارت بهداشت به روز رسانی و منتشر میگردند) همچنین شما میتوانید با برقراری تماس به صورت مستقیم با مشاورین ما ارتباط بگیرید و از مشاوره تحصیلی رایگان برخوردار شوید. (لازم به ذکر است که اولین جلسه مشاوره تحصیلی با رتبه های برتر به صورت رایگان به شما ارایه میگردد برای دریافت مشاوره کافیست روی سایت ثبت نام کرده و بعد در قسمت رزرو مشاوره که صفحه مربوط به هر رشته قرار گرفته است نسبت به رزرو مشاوره اقدام کنید.)