رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی،دارویی،دریایی

نوع آزمون: وزارت بهداشت
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش سال ۱۴۰2 :
روزانه 6 نفر
شهریه پرداز 2 نفر

"ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی" به مطالعه گیاهان و جانوران آبزی، ترکیبات موجود در آنها و اثرات این ترکیبات از لحاظ پزشکی و داروسازی می‌پردازد. داشتن روحیه تحقیقاتی یکی از اصول اصلی ورود به رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌باشد.

رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی ازجمله رشته‌هایِ مجموعه داروسازی می‌باشد.

متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌توانند فرآیند ثبت نام خود را در موعد مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانیsanjeshp.ir انجام دهند.

با عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه فون آکادمی در سریعترین زمان ممکن از زمان و نحوه ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی اطلاع یابید.

آموزشگاه فون آکادمی با ارائه خدمات آموزشی گسترده‌ای همچون؛ مشاوره با رتبه‌های برتر رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی، کلاس‌های کمک آموزشی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی، دوره‌های جمع بندی و آزمون‌های آزمایشی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی، می‌تواند مسیر قبولی شما را در کنکور کارشناسی ارشد هموار و امکان دست‌یابی شما را به رتبه برتر در کنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی فراهم نماید.

Screenshot 105

اطلاعات مورد نیاز جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی در زیر ارائه شده است:

 • مدارک مورد پذیرش شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی
 • دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی
 • منابع امتحانی کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی
 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

فرصت های شغلی و بازار کار رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌توانید با مشاوران آموزشگاه فون آکادمی در ارتباط باشید. درصورت تمایل به دریافت مشاوره کافی‌است در سایت موسسه ثبت نام و نوبت خود را رزرو نمایید.

مدارک مورد پذیرش شرکت درکنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

از چه رشته‌ای می‌توان در آزمون کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی شرکت کرد؟ در جدول زیر کلیه رشته‌های مجاز به شرکت در کنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی طبق اعلام وزارت بهداشت ارائه شده است.

رشته

مدارک مورد پذیرش

ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

دکتری عمومی داروسازی، کارشناسی در رشته‌های شیمی (تمام گرایش‌ها)، علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه، زیست شناسی (تمام گرایش‌ها)، بیولوژی دریا، مهندسی منابع طبیعی محیط زیست، شیلات

داوطلبان ارشد رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌توانند با استفاده از خدمات آموزشی آموزشگاه فون آکادمی، قبولی و دستیابی خود به رتبه‌های برتر در کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی را تضمین نمایند.

دروس امتحانی کنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

علاقمندان به شرکت در کنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌بایست به مطالعه دروس شیمی عمومی، آنالیز دستگاهی، بیوشیمی، زیست شناسی دریایی، بوم شناسی دریا و زبان عمومی بپردازند. در جدول زیر دروس امتحانی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی و ضرایب مربوط به هر درس ارائه شده است.

شیمی عمومی

آنالیز دستگاهی

بیوشیمی

زیست‌شناسی دریایی

بوم‌شناسی دریا

زبان عمومی

ضرایب دروس در ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

2

2

1

2

1

3

منابع امتحانی کنکور ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

منابع امتحانی رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی در مقطع ارشد در دروس شیمی عمومی، آنالیز دستگاهی، بیوشیمی، زیست شناسی دریایی، بوم شناسی دریا و زبان عمومی در جدول زیر ارائه شده است.

اگر به دنبال تسلط کامل بر منابع و دستیابی به رتبه‌های برتر در آزمون ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی هستید  استفاده از کلاس‌های کمک آموزشی آموزشگاه فون آکادمی، به شما توصیه می‌شود.

نام درس

منبع معرفی شده از طرف وزارت بهداشت

1

شیمی عمومی

شیمی عمومی چارلز مورتیمر-جلد 1 و 2 (آخرین چاپ)

2

آنالیز دستگاهی

نگرشی بر طیف سنجی، تالیف پاویا (آخرین چاپ)

3

بیوشیمی

Lehninger principles of biochemistry: David L.Nelson and Michael M. Cox

4

زیست‌شناسی دریایی

Marine ecology;Proceses, systems,and Impacts (آخرین چاپ)

5

بوم‌شناسی دریا

Marine biology: Function,Biodiversity,Ecology (آخرین چاپ)

Biological oceanographic Processes (آخرین چاپ)

6

زبان عمومی

Schmitt, D., Schmitt, N., & Mann, D. (2011). Focus on vocabulary 2: Bridging vocabulary. Longman.

Lee, L. & Gundersen, E. (2011). Select Readings: Intermediate. Student's book. Second Edition. Oxford University

Lee, L. & Bernard, J. (2011). Select Readings: Upper-intermediate. Student's book. Second Edition. Oxford University.

Anderson, N. J. (2014). Active skills for reading 3: Student's book. Third Edition. National Geographic Learning.

Anderson, N. J. (2014). Active skills for reading 4: Student's book. Third Edition. National Geographic Learning.

ظرفیت پذیرش ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

در جدول زیر ظرفیت پذیرش کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی، به تفکیک دانشگاه و دوره‌های روزانه، شهریه پرداز ذکر شده است. همانطور که مشخص است رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی فقط در دو دانشگاه علوم پزشکی اهواز و علوم پزشکی مازندران ارائه می‌گردد.

رشته

نام دانشگاه

ظرفیت روزانه

ظرفیت شهریه پرداز

ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

اهواز

3

1

مازندران

3

1

کل

6

2

ظرفیت محدود در رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی، احتمال قبولی داوطلبان را کاهش داده است. از این رو می‌بایست با برنامه‌ریزی بهتر و تسلط بیشتر در دروس، در آزمون ارشد شرکت کنید. شما می‌توانید با مشاوره با رتبه‌های برتر و دریافت برنامه اختصاصیِ مطالعه، گام مستحکمی را در قبولی آزمون ارشد بردارید. برای دریافت مشاوره کافی است در سایت فون آکادمی ثبت‌نام و روی بخش مشاوره کلیک کنید و نوبت خود را رزرو نمایید. جلسه اول مشاوره به کاربران سایت به صورت هدیه تقدیم می‌گردد.

فرصت های شغلی و بازار کار رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

یکی از سوالات علاقمندان به تحصیل در رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی آینده شغلی آن است. فارغ‌التحصیلان رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‎‌توانند در صنایع و کارخانجات دارویی، آرایشی و بهداشتی و ... و سازمان‌هایی مانند شیلات و محیط زیست به فعالیت بپردازند.

کسب رتبه برتر ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی با فون آکادمی

آموزشگاه فون آکادمی با افتخار آماده ارائه برترین و متفاوت‌ترین خدمات آموزشی در جهت دستیابی به آمادگی کامل در کنکور کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌باشد. ما آماده‌ایم تا با ارائه خدمات زیر شما را به موفقیت برسانیم:

Screenshot 105

مشاوره با رتبه های برتر کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

مشاوره با رتبه‌های برتر در مجموعه فون آکادمی فراتر از آن چیزی است که درباره مشاوره کنکور ارشد و دکترا انتظار دارید. تمامی مشاوران این موسسه آخرین و به روزترین متدهای مشاوره را زیر نظر دکتر امین علیزاده کسب و در مشاوره‌های خود به کار می‌گیرند. جلسه اول مشاوره به کاربران سایت به صورت هدیه (بدون پرداخت هزینه) تقدیم می‌گردد. کافی است در سایت فون آکادمی ثبت‌نام و روی بخش مشاوره کلیک و نوبت خود را رزرو کنید. موارد زیر از دیگر ویژگی‌های مشاوره با رتبه‌های برتر کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی در آموزشگاه فون آکادمی می باشد:

 • جلسات مشاوره 30 تا 45 دقیقه و به صورت تماس تصویری
 • به کارگیری آخرین و به روزترین متدهای مشاوره
 • توجه به ابعاد روحی، روانی و انگیزشی داوطلب
 • اصلاح سبک زندگی و کیفیت مطالعه فرد
 • ارائه برنامه مطالعاتی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی ویژه هر داوطلب

کلاس تلگرامی آموزش جامع نکات ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

زمان کافی برای مطالعه منابع ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی ندارید؟ به دنبال یادگیری سریع منابع کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی هستید؟ کلاس تلگرامی آموزش جامع نکات کاملترین و جامع‌ترین منبع ارائه شده برای یادگیری نکات رفرنس‌های اصلی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی است و این امکان را به شما می دهد که به سرعت و بدون اتلاف وقت بر این نکات مسلط شوید. در این دوره کلیه نکات درسی، تفاسیر و توضیحات مربوط به آنها به صورت نوشتاری و فایل صوتی و ویدئویی در کانال تلگرامی به دانشجو ارائه می‌شود و شما را از داشتن هر رفرنس مازادی بی‌نیاز می‌کند.

کلاس آفلاین آموزش صفر تا صد رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

به دنبال تسلط کامل بر منابع ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی هستید؟ به رتبه تک رقمی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی فکر می‌کنید؟ کلاس آفلاین آموزش صفر تا صد رشته ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی کامل‌ترین پکیج آموزشی مجموعه فون‌آکادمی است که کمک می‌کند شما بر تمامی مطالب موجود در منابع مسلط شوید. مبنای آموزش در این دوره رفرنس اصلی است زیرا ما بر این عقیده‌ایم که تنها منبع مناسب برای متقاضیان ارشد و دکتری همان کتاب اصلی است نه خلاصه کتاب. درکلاس آفلاین آموزش صفر تا صد کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی،  با استفاده از اساتید برجسته تمامی نکات رفرنس‌های اصلی خط به خط به دانشجو آموزش داده می‌شود. از جمله ویژگی‌های این کلاس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش خط به خط تمامی نکات رفرنس‌های اصلی
 • ارائه مثال و تمرین در طول دوره
 • برگزاری‌ جلسات آنلاین رفع اشکال

آزمون‌های آزمایشی مرحله‌ای ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

آزمون‌های آزمایشی مکمل مطالعه است و نقش مهمی در ارزیابی دانش فرد دارد و به پیشرفت داوطلب در مسیر تحصیلی کمک می‌کند. آموزشگاه فون آکادمی با آگاهی از این امر، آزمون‌های مرحله‌ای را طراحی نموده است. این آزمون‌ها با هدف تمرین و تکرار و شبیه سازی شرایط کنکور ارشد برگزار می شود و دیدگاه ما این است که فرد به جای رقابت با سایر دانشجویان، در تلاش برای رقابت با خود باشد. این آزمون‌ها به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و مخصوص داوطلبانی است که حداقل از یکی دیگر از خدمات آموزشی آموزشگاه فون آکادمی استفاده کرده‌اند زیرا ما بر این عقیده هستیم که بدون آموزش شرکت در آزمون‌های آزمایشی مفید نخواهد بود و صرفا هدر دادن سرمایه است. اول آموزش ببینید و سپس آزمون بدهید.

دوره جمع بندی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

فراموشی مطالب، سردرگمی در هنگام مطالعه، عدم اطمینان از تسلط بر مطالب و ترس از عقب بودن از برنامه از جمله مواردی است که داوطلبان در هنگام مطالعه با آن روبرو می‌شوند. راه حل مقابله با این مسائل مرور و جمع بندی اصولی و به موقع است. دردوره جمع بندی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی که حدودا دو ماه مانده به کنکور آغاز می‌شود کلیه نکات و مطالب به صورت فشرده زیر نظر استاد مربوطه مرور می‌شود، سوالات سال‌های گذشته آنالیز می‌شود، نکات و دام‌های آموزشی بررسی می‌شود و داوطلب با آمادگی صد درصد به آزمون نهایی می‌رسد.

وب آزمون‌های جامع ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

وب آزمون‌های جامع یکی از خدمات منحصر به فرد آموزشگاه فون آکادمی می باشد. این آزمون‌ها که تحت وب انجام می‌شوند به طور کامل با کنکور اصلی شبیه‌سازی شده‌اند و در دو ماه پایانی منتهی به آزمون نهایی برگزار می‌شود. سوالات این آزمون‌ها توسط اساتید برجسته آموزشگاه فون آکادمی طراحی شده‌اند و کاملا به روز و منطبق با آخرین تغییرات می‌باشند. مشخصه اصلی این آزمون‌ها برگزاری وبینار پس از هر آزمون و ارائه پاسخ‌های تشریحی و بررسی نکات و دام های آموزشی به صورت آنلاین می‌باشد. بررسی سوالات به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی می‌دهد که کاملا بر سوالات و نکات آنها تسلط یابند. ویدئو این وبینارها در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد تا درصورت نیاز مجدد بتواندآنها را بررسی نماید.

Screenshot 2

طرز تهیه پکیج آموزشی ویژه ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی:

به منظور تهیه هریک از محصولات فون آکادمی ویژه ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی به سایت آموزشگاه به آدرسWWW.fonacademy.ir در صفحه رشته تحصیلی خود مراجعه کنید.

و یا با شماره­ آموزشگاه تماس گرفته و داخلی 4 را وارد کنید: 02128422307

همچنین از طریق شماره زیر می­توانید با پشتیبانی در واتساپ و تلگرام در ارتباط در ارتباط باشید: 09057832226

فون آکادمی

ویژه آزمون­های ارشد و دکتری

وزارت بهداشت - وزارت علوم

آشنایی با مشاور این رشته:

انتخاب زمان مشاوره

 • قابل رزرو می باشد
 • قبلا رزرو شده است
 • در حال رزرو توسط شخص دیگر می باشد
هیچ وقت مشاوره‌ای یافت نشد!

جهت رزرو پکیج مشاوره لطفا موارد ذیل را انتخاب کنید:

مدت زمان مشاوره (ماه): -
دفعات مشاوره در هر ماه: -
تعداد کل جلسات پکیج: -
هزینه هر جلسه مشاوره: رایگان
جمع کل: -
جمع کل تخفیف برای شما: -   (-)
مبلغ نهایی جهت پرداخت: -
نام کلاس
هزینه
وضعیت
شیمی عمومی
800,000 تومان
بیوشیمی
1,500,000 تومان
نام وبینار
هزینه
عملیات
وضعیت
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
450,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره دیپ لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره ماشین لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره پایتون )
150,000 تومان
در حال ثبت نام

نظرات شما

ممنون بابت وبينارتون🌸 امكان دانلود ولينار يا مشاهده مجدد وبينار هس؟
avatar
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
مصطفی رجب زاده
عالی بود.
avatar
مرور آخر زبان انگلیسی
ندا فتوحی تفتی
عالی و خیلی کامل و مفید بود🙏
avatar
مرور آخر بیوشیمی
فاطمه
عالی
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آسو محمدی
سلام و عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی کادر اجراییتون... بسیار بسیار شیوا و روان مطالبی ارزشمند رو دراختیارمون گذاشتید و واقعا هرجلسه از شنیدن صحبت های گرانبهاتون به فکر میفتیم و استفاده میکنیم🤌 خسته نباشین🤝
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
متین
سلام عالی بود😍
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
معصومه کریمی
جناب دکتر اولا خداقوت به تیم فوق‌العاده و دوم به خود شخصتون که با حال بیمار هم کارگاه رو به بهترین نحو ممکن اداره کردید واقعا از شرکت و بودن توی خانواده بزرگ فون‌آکادمی نهایت خوشحالی رو دارم و امیدوارم بیشتر ازتون یادبگیرم.
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
امیرمحمد فروتن نیا
وبینار کامل و بی نظیری بود خیلی خوشحالم که در این وبینار شرکت کردم مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم ممنون بابت راهنمایی ها و آموزش تون 🙏🏻❤️
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
زهره شرفی نژاد
بسیار عالی ، پر محتوا و تاثیر گذار بود خدا قوت
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آیدا
توضیحات واضح و کامل بود
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
محمدمتین قهرمان پور

برای درج نظر خود لطفا وارد اکانت شوید.

Loading...
طراح سایت : گروه مانی