رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت

نوع آزمون: وزارت بهداشت
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش سال ۱۴۰2 :
روزانه 42 نفر
شهریه پرداز ۱0 نفر
دانشگاه آزاد ۶ نفر

کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت

رشتۀ «اقتصاد بهداشت» یکی از رشته­ های زیرمجموعۀ وزرات بهداشت است که در چند دهۀ اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و متقاضیان نسبتاً بالایی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارد. اقتصاد بهداشت در حیطۀ مطالعات بین رشته ­ای قرار می­گیرد که با به کارگیری علم اقتصاد و ترکیب مفاهیم و ابزارهای اقتصادی در حوزه­ های مربوط به بهداشت و سلامت فعالیت می­کند.

در ادامه برای آشنایی بیشتر شما متقاضیان عزیز، کوشیده ­ایم ضمن معرفی کلی رشتۀ اقتصاد بهداشت، اطلاعات لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1402 رشتۀ اقتصاد بهداشت را در اختیار شما قرار دهیم. البته توصیۀ ما در آموزشگاه آنلاین فون آکادمی این است که برای به دست آوردن اطلاعات دقیق ­تر و راهکار­های متناسب با شرایط تحصیلی خودتان با کارشناسان مجرب ما در بخش مشاوره تماس بگیرید. همچنین شما می­توانید از سایر خدمات ما از جمله مشاوره با رتبه­ های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال ­های پیش و تهیۀ جزوات خلاصه و نمونه سؤالات نیز بهره ­مند شوید.

رشته ­های مجاز برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت باید توجه داشته باشند که برخلاف برخی از رشته ­های کارشناسی ارشد علوم پزشکی، مدارک تحصیلی قابل پذیرش برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در این رشته از تنوع خوبی برخوردار است.

در جدول زیر مدارک کارشناسی قابل پذیرش برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد رشتۀ اقتصاد بهداشت ذکر شده است.  

رشتۀ امتحانی

مدارک مورد پذیرش

اقتصاد بهداشت

کارشناسی در یکی از رشته­های گروه پزشکی

اقتصاد و علوم اقتصادی

مدیریت و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

حسابداری

جامعه­شناسی و علوم اجتماعی

مهندسی پزشکی

دکترای عمومی گروه پزشکی*

دکترای حرفه­ای دامپزشکی

مهندسی صنایع

کارشناسی و کارشناسی ارشد داروسازی (خارج از کشور)

 

* منظور از دکترای عمومی گروه پزشکی، رشته ­های پزشکی، دندان­پزشکی و داروسازی است.

همچنین برای دریافت اطلاعات دقیق ­تر در زمینۀ رشته ­های مجاز برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت می­توانید با بخش مشاوره ما در در تماس باشید و از مورد قبول بودن مدرک تحصیلی خود اطمینان حاصل کنید.

منابع امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت

پیش از آن که منابع امتحانی مورد نیاز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت را معرفی کنیم، در جدول زیر به صورت مختصر نام و ضریب هر یک از دروس امتحانی را ذکر کرده­ایم تا شما با سرفصل­ های امتحانی رشتۀ مورد علاقۀ خود بیش­تر آشنا شوید:

رشتۀ امتحانی

دروس امتحانی و ضرایب مربوطه

اقتصاد خرد

اقتصاد کلان

اقتصاد سلامت

سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

ریاضی و آمار حیاتی

زبان عمومی

اقتصاد بهداشت

2

2

3

2

3

3

 

در ادامه، منابع معرفی شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی را برای هر یک از دروس بالا معرفی کرده ­ایم؛ اما پیش از آن لازم است که به چند نکتۀ حائز اهمیت اشاره کنیم. نخست این که انتخاب درست منابع یکی از ضروری­ترین گام ­ها برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد است. هرچند آگاهی از منابعی که از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است ضروری است؛ اما این منابع اکثراً حجیم هستند و در طول یک سال زمانی که شما برای مطالعۀ دروس خود دارید حتی مرور سطحی این منابع نیز نیازمند صرف وقت و انرژی بسیار است.

بنابراین، توصیۀ ما این است که با انتخاب جزوات خلاصه­ای که گروه آموزشی با تجربۀ ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی برای شما تدارک دیده ­اند، در بازۀ زمانی بسیار کوتاه ­تری مطالب را به صورت طبقه ­بندی و خلاصه ­شده مطالعه کنید. جزوات خلاصۀ فون آکادمی از بهترین منابع موجود در بازار هستند؛ چرا که نسبت به منابع اصلی حجم کم­تری دارند اما همۀ مطالب و نکات مهم را پوشش داده ­اند و زبانی ساده و روان دارند که داوطلب برای فهم مطالب دچار مشکل نمی­شود. شما می­توانید با تماس با بخش مشاوره آموزشگاه فون آکادمی اطلاعات بیشتری دربارۀ جزوات خلاصۀ رشتۀ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به دست آورید و همچنین سؤالات خود را از رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش بپرسید و از تجارب آن­ها استفاده کنید.

گام دوم که در موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد تأثیر زیادی دارد آگاهی از نحوۀ تثبیت مطالب مطالعه شده در ذهن شماست. ما به داوطلبان توصیه می­کنیم پس از مطالعۀ جزوات خلاصه­ شدۀ فون آکادمی با برنامه­ ریزی صحیح برای مرور و همچنین استفاده از نمونه سؤالات و تست زدن بر مباحث تسلط کافی پیدا کنند. البته انتخاب صحیح نمونه سؤالات نیز اهمیت دارد و بهتر است از نمونه سؤالات و تست­ هایی استفاده کنید که توسط افراد مجرب و حرفه­ای تألیف شده ­اند که با نحوۀ طراحی سؤالات کنکور ارشد آشنایی کافی دارند. به همین منظور، همکاران ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی علاوه بر جزوات خلاصۀ دروس، جزوات نمونه سؤالات را نیز برای شما گردآوری و تألیف کرده ­اند و برای اطلاع از چگونگی تهیۀ این نمونه سؤالات می­توانید با ما در تماس باشید.

 

منابع امتحانی آزمون ارشد اقتصاد بهداشت

درس مربوطه

منبع

اقتصاد خرد

تحلیل اقتصادی، نظریه و کاربرد (اقتصاد خرد)، جلد 1 و 2، اوئن فیلیپس و چارلز موریس، ترجمۀ اکبر کمیجانی، تهران: مؤسسه چاپ و انتشارات دانشگاه تهران، چاپ شانزدهم، 1394.

اقتصاد کلان

اقتصاد کلان، جلد 1 و 2، تیمور رحمانی، تهران: انتشارات نور علم، چاپ سوم، 140.

اقتصاد سلامت

1. راهبردهای مدیریت مالی برای بیمارستان­ها و سازمان­های بهداشتی درمانی (ابزارها، تکنیک­ها، چک­لیست­ها و مطالعات موردی)، دیوید ادوارد مارسینکو و هوپ ریچل هرتیکو، ترجمۀ فربد عبادی­فرد آذر و همکاران، تهران: انتشارات آرون، 1397. 

2. اقتصاد سلامت و مراقبت­های سلامت، شرمن فولند، ترجمۀ علی اکبری ساری و سارا امام قلی­پور، تهران: انتشارات سبحان، 1395.

3. اقتصاد مراقبت سلامت، فربد عبادی‌فردآذر و عزیز رضاپور، تهران: انتشارات عبادی­فر، چاپ چهارم، 1394.

4. اقتصاد سلامت (اصول و جریان منابع)، توماس ای. گترن، ترجمۀ محمود نکویی مقدم، محمدرضا امیر اسماعیلی و محمد امین بهرامی، تهران: انتشارات پارسا، ویرایش دوم، 1387.

سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

مدیریت خدمات بهداشتی

1. مدیریت خدمات سلامت، مفاهیم و عمل، مری.جی هاریس، ترجمۀ سعید باقری‌فردانبه و همکاران، تهران: انتشارات عبادی­فر، چاپ چهارم، 1393.

2. فصل14 (مدیریت تنظیم قراردادهای سازمانی)، فصل 15 (بهبود عملکرد سازمانی در مراقبت سلامتی) و فصل 17 (از مدیریت ریسک تا حاکمیت بالینی).

3. برون‌سپاری در نظام سلامت، محمدرضا ملکی، سوگند تورانی و همکاران، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد، 1391.

4. مدیریت بهداشت و درمان، سعید آصف­زاده، قزوین: انتشارات دانشگاه علوم پزشکی قزوین، چاپ هفتم، 1395. (فصول 5، 6، 10، 16 تا 18، 20)

بیمه سلامت

نظام­های بیمه سلامت، محمد عرب و همکاران، تهران: جهاد دانشگاهی، 1396.

نظام سلامت

1. اصلاحات نظام سلامت راهنمای عدالت و کارایی، ت‍رج‍م‍ه‌ و وی‍رای‍ش‌ ام‍ی‍رع‍ب‍اس‌ ف‍ت‍اح‌ زاده و همکاران، ت‍ه‍ران: م‍ؤس‍س‍ۀ‌ ف‍ره‍ن‍گ‍ی‌ اب‍ن­س‍ی‍ن‍ای‌ ب‍زرگ‌، ۱۳۸۴.

2. گزارش جهانی سلامت سال 2010، تأمین منابع در نظام سلامت، تألیف گروهی، ترجمۀ مرتضی ادیانی و همکاران، تهران: جهاددانشگاهي واحد صنعتی اميركبير، 1393.

3. اصول بازاریابی در بخش سلامت، اریک‌ان. برکوویتس، ترجمۀ احسان زارعی و همکاران، تهران: جهاددانشگاهي تهران، 1392.

برنامه­ریزی بهداشت و درمان

برنامه­ریزی بهداشت و درمان، سعید آصف زاده و عزیزرضا پور، قزوین: انتشارات دانشگاه علوم پزشکی قزوین، چاپ چهارم، 1396.

مدیریت بیمارستان

1. بیمارستان چه نوع سازمانی است و چگونه کار می‌کند؟، دان گریفین، ترجمۀ محمد عرب و همکاران، تهران: دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری، چاپ سوم، 1393.

2. ممیزی بالینی، شهرام عبدلی‌اسکویی، جعفرصادق تبریزی و مصطفی فرح‌بخش، تهران: نشر الوین، 1391.

3. مشارکت بیمار و جامعه، جعفرصادق تبریزی، مصطفی فرح‌بخش و وحیده زارع‌گاوگانی، تهران: نشر الوین، 1392. 

ریاضی و آمار حیاتی

ریاضی

ریاضیات عمومی و کاربردهای آن، محمدحسین پورکاظمی، تهران: نشر نی، چاپ بیست و چهارم، 1390.

آمار حیاتی

1. اصول و روش­های آمار زیستی، واین.وی. دانیل، ترجمۀ سیدمحمدتقی آیت‌اللهی، تهران: انتشارات امیرکبیر، چاپ پانزدهم، 1393.

2. روش­های آماری و شاخص­های بهداشتی، کاظم محمد و حسین ملک افضلی، تهران: نشر سلمان، چاپ یازدهم، 1382.

ظرفیت پذیرش دانشگاه­ های دولتی

ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت تقریباً هر سال یکسان است. شاید برخی دانشگاه ­ها هر سال در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت پذیرش دانشجو نداشته باشند یا ممکن است این پذیرش یک سال در میان و یا دو سال در میان باشد. و از طرف دیگر ممکن است دانشگاه­ ها و مؤسسات جدیدی نیز شروع به پذیرش کنند و ظرفیت یک یا دو دانشگاه کمی کم یا زیاد شود. بنابرانین، مطالعۀ جدول زیر که ظرفیت دانشگاه ­های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت 1401 را نشان می­دهد، برای داوطلبان راهنمای مفیدی است.

در جدول زیر، ظرفیت پذیرش دوره ­های روزانه و شهریه­ پرداز هر دانشگاه به تفکیک ذکر شده است:

 

دانشگاه

ظرفیت روزانه

ظرفیت شهریه­ پرداز

توضیحات

ارومیه

2

1

-         

اصفهان

3

2

-        

ایران

3

1

-        

بقیه ­اله

1

1

روزانه: اعضای رسمی سپا­ه پاسداران و آقا

شهریه ­پرداز: اعضای رسمی سایر نیروهای مسلح شامل ارتش ناجا و وزارت دفاع، خانم و آقا، با ارائۀ گواهی عضویت و مجوز تحصیل از یگان خدمتی در قالب قرارداد آموزشی

تبریز

3

1

تهران

3

1

شاهد

3

1

شهید بهشتی

4

0

شیراز

3

1

کرمان

2

1

مشهد

3

1

همدان

3

1

یزد

2

1

همانطور که در جدول بالا ملاحظه کردید، ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت چندان بالا نیست؛ به این دلیل که ظرفیت پذیرش رشته­ های کارشناسی ارشد پزشکی به طور کلی کاهش یافته است و در نتیجه ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت نیز کاهش یافته است. از سوی دیگر، اقتصاد بهداشت یک رشتۀ نسبتاً جدید و پرمتقاضی است. بنابراین، با توجه به کم بودن ظرفیت پذیرش این رشته و بالا بودن تعداد متقاضیان، قبولی در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت نیازمند برنامه­ ریزی دقیق برای مطالعۀ مطالب و تست ­زنی است.

داوطلبانی که با برنامه­ ریزی دقیق به مطالعۀ منابع درست بپردازند و به موقع با تست ­زنی و مطالعۀ نمونه سؤالات مطالب را در ذهن خود تثبیت کنند، قطعاً شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت. توصیه ما به شما داوطلبانی که قصد دارید با کسب رتبۀ بالا در دانشگاه و رشتۀ مورد نظر خود قبول شوید این است که با استفاده از خدمات مشاوره آموزشگاه آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی شانس موفقیت خود را افزایش دهید. کادر مشاوره ما با سال­ ها تجربه در این زمینه، در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا بهترین و صحیح ­ترین برنامه ­ریزی مطالعاتی را داشته باشید و به راحتی جزوات خلاصه و نمونه سؤالات مورد نیاز خود را تهیه کنید. از سوی دیگر ما این امکان را برای شما فراهم کرده ­ایم که با رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز گفت ­و گو کنید و سؤالات خود را بپرسید.

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

از سال 1391 بنا بر توافقی که میان دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت صورت گرفت، متقاضیان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت دانشگاه آزاد نیز از طریق همان آزمون وزارت بهداشت انتخاب می­شوند و آزمون جداگانه ­ای برای پذیرش دانشگاه آزاد برگزار نمی­شود. پس از اعلام نتایج، داوطلبان می­توانند همزمان با انتخاب دانشگاه ­های دولتی مورد نظر خود واحدهای دانشگاه آزاد را نیز انتخاب کنند.

برای اطلاع بیشتر در جدول زیر، ظرفیت پذیرش تنها واحد دانشگاه آزاد را که در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت دانشجو می­پذیرد، آورده ­ایم:

اقتصاد بهداشت

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

ظرفیت پذیرش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

6

 

همانطور که از جدول بالا پیداست، دانشگاه آزاد ظرفیت بسیار پایینی در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت دارد. البته انتظار می­رود در سال­ های آینده واحدهای بیشتری از دانشگاه آزاد اسلامی پذیرای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت باشند. به هر روی ما توصیه می­کنیم اگر پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه ­های دولتی قبول نشده ­اید، در دانشگاه آزاد نیز شانس خود را امتحان کنید.

در پایان، ذکر این نکته ضروری است که برای تضمین قبولی در دانشگاه مورد نظرتان، علاوه بر این که کنکور کارشناسی ارشد را با موفقیت پشت سر می­گذارید، در هنگام انتخاب رشته نیز باید دقت کافی داشته باشید؛ چرا که انتخاب رشته – محل­ های مناسب و درست تا حد زیادی شانس شما را برای قبولی در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی افزایش می­دهد. ما در آموزشگاه آنلاین کارشناسی ارشد فون آکادمی با کادر مشاوران مجرب و باتجربۀ خود، در مرحلۀ انتخاب رشته نیز همراه شما خواهیم بود و با توجه به تراز و رتبۀ شما در آزمون کارشناسی ارشد 1402، مناسب­ترین رشته – محل­ ها را برای شما انتخاب خواهیم کرد تا شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه مورد علاقۀ خود داشته باشید. همچنین شما می­توانید از تجارب ارزشمند رتبه­ های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز استفاده کنید.

فرصت­ های شغلی و بازار کار

فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت در نهایت به تحلیل و سیاست­گذاری در حوزه­ های مختلف بهداشت و درمان می­پردازند و تلاش می­کنند با به کارگیری دانش و ابزارهای اقتصاد در این حوزه به بررسی بازار بهداشت و درمان، تحولات این بازار و منابع و محدودیت ­های این بازار بپردازند و اولویت­ های جامعه در بخش سلامت و بهداشت را شناسایی کنند.

یکی دیگر از وظایف فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشتۀ اقتصاد بهداشت این است که توزیع مراقبت ­های بهداشتی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند و برای آن برنامه­ ریزی و سیاست­گذاری کنند. برای مثال بررسی موضوعاتی از جمله موارد زیر:

 _1.png

بنابراین، فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت می­توانند در دانشگاه­ های علوم پزشکی، بیمارستان­ ها و مراکز بهداشتی و درمانی، بخش­ های دولتی و خصوصی مربوط به حوزۀ بهداشت، سلامت و درمان فعالیت کنند و به برنامه­ ریزی، مدیریت و سیاست­گذاری بپردازند و مسئوليت طراحي مدل ­هاي اقتصادی حوزۀ سلامت را برعهده بگيرند.

 ۲_1_1_1.png

در پایان، امیدواریم این مقاله برای شما داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت مفید و راه گشا بوده باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ­های مختلف از جمله برنامه ­ریزی تحصیلی، معرفی منابع، ظرفیت پذیرش رشتۀ مورد علاقه خود و سایر موارد می­توانید با بخش مشاوره آموزشگاه آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی در ارتباط باشید. و همچنین از خدمات متنوع ما از جمله مشاوره با رتبه­ های برتر، مشاوره انتخاب رشته ارائۀ جزوات خلاصۀ دروس و نمونه سؤالات نیز بهره ­­مند شوید.

آشنایی با مشاور این رشته:

  • مشاور: امین علیزاده
  • مقطع تحصیلی: ارشد اقتصاد بهداشت
  • دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی ایران
  • وضعیت تحصیل: فارغ التحصیل

رتبه های کسب شده:

  • رتبه ۱۴ ارشد اقتصاد بهداشت 
  • ۴ سال سابقه تدریس دروس تخصصی اقتصاد سلامت
  • بیش از ۳ سال سابقه مشاوره ارشد

انتخاب زمان مشاوره

  • قابل رزرو می باشد
  • قبلا رزرو شده است
  • در حال رزرو توسط شخص دیگر می باشد
هیچ وقت مشاوره‌ای یافت نشد!

جهت رزرو پکیج مشاوره لطفا موارد ذیل را انتخاب کنید:

مدت زمان مشاوره (ماه): -
دفعات مشاوره در هر ماه: -
تعداد کل جلسات پکیج: -
هزینه هر جلسه مشاوره: 200,000 تومان
جمع کل: -
جمع کل تخفیف برای شما: -   (-)
مبلغ نهایی جهت پرداخت: -
نام کلاس
هزینه
وضعیت
ریاضی عمومی
1,500,000 تومان
اقتصاد کلان
1,000,000 تومان
اقتصاد خرد
1,000,000 تومان
مقدمات آمار زیستی
1,250,000 تومان
سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی
1,000,000 تومان
اقتصاد سلامت و مدیریت مالی
1,500,000 تومان
نام وبینار
هزینه
عملیات
وضعیت
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
450,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره دیپ لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره ماشین لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره پایتون )
150,000 تومان
در حال ثبت نام

نظرات شما

ممنون بابت وبينارتون🌸 امكان دانلود ولينار يا مشاهده مجدد وبينار هس؟
avatar
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
مصطفی رجب زاده
عالی بود.
avatar
مرور آخر زبان انگلیسی
ندا فتوحی تفتی
با سلام و سپاس عالی بود
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
نسیم نظری
بسیار عالی و شیوا تدریس کردند و چقدر خوبه که ما چنین اساتیدی رو در حیطه اقتصاد سلامت داریم 😍😍👏👏
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
مهدی
بسیار عالی بود دکترجان اگه فایل کتاب رو هم share کنید ممنون میشم
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
علیرضا
عالی
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آسو محمدی
سلام و عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی کادر اجراییتون... بسیار بسیار شیوا و روان مطالبی ارزشمند رو دراختیارمون گذاشتید و واقعا هرجلسه از شنیدن صحبت های گرانبهاتون به فکر میفتیم و استفاده میکنیم🤌 خسته نباشین🤝
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
متین
سلام عالی بود😍
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
معصومه کریمی
جناب دکتر اولا خداقوت به تیم فوق‌العاده و دوم به خود شخصتون که با حال بیمار هم کارگاه رو به بهترین نحو ممکن اداره کردید واقعا از شرکت و بودن توی خانواده بزرگ فون‌آکادمی نهایت خوشحالی رو دارم و امیدوارم بیشتر ازتون یادبگیرم.
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
امیرمحمد فروتن نیا
وبینار کامل و بی نظیری بود خیلی خوشحالم که در این وبینار شرکت کردم مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم ممنون بابت راهنمایی ها و آموزش تون 🙏🏻❤️
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
زهره شرفی نژاد
بسیار عالی ، پر محتوا و تاثیر گذار بود خدا قوت
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آیدا
توضیحات واضح و کامل بود
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
محمدمتین قهرمان پور

برای درج نظر خود لطفا وارد اکانت شوید.

Loading...
طراح سایت : گروه مانی