رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

نوع آزمون: وزارت بهداشت
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش سال ۱۴۰2 :
روزانه 79 نفر
شهریه پرداز 23 نفر
دانشگاه آزاد 82 نفر

کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

رشتۀ «مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی» زیرمجموعۀ گروه علوم انسانی محسوب می­شود که کارکرد اصلی آن در حوزۀ بهداشت و سلامت جامعه و به خصوص مراکز درمانی است. هم ­اکنون در سطح کشور دانشگاه ­های متعددی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری این رشته دانشجو می ­پذیرند.

در این مقاله، کوشیده­ ایم ضمن معرفی کلی رشتۀ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، شرایط لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1402 رشتۀ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را برای شما داوطلبان عزیز توضیح دهیم. البته توصیۀ ما در آموزشگاه آنلاین کارشناسی ارشد فون آکادمی این است که برای به دست آوردن اطلاعات دقیق ­تر و راهکار­های متناسب با شرایط تحصیلی خودتان با کارشناسان مجرب ما در بخش مشاوره تماس بگیرید. همچنین شما می­توانید از سایر خدمات ما از جمله مشاوره با رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش تهیۀ جزوات خلاصه و نمونه سؤالات نیز بهره ­مند شوید.

رشته ­های مجاز برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی باید توجه داشته باشند که برخلاف بسیاری از رشته ­های کارشناسی ارشد علوم پزشکی، مدارک تحصیلی قابل پذیرش برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در این رشته چندان متنوع نیست.

 در جدول زیر مدارک کارشناسی قابل پذیرش برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد رشتۀ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ذکر شده است.

رشتۀ امتحانی

مدارک مورد پذیرش

مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

کلیۀ کارشناسی­های علوم پزشکی

کارشناسی مدیریت در گرایش­های ادارۀ امور بیمارستان­ها، مدیریت، حقوق، علوم اجتماعی، حسابداری، علوم اقتصادی

برای دریافت اطلاعات دقیق ­تر در زمینۀ رشته ­های مجاز برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی می­توانید با بخش مشاوره ما در در تماس باشید و از مورد قبول بودن مدرک تحصیلی خود اطمینان حاصل کنید.

منابع امتحانی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

پیش از آن که منابع امتحانی مورد نیاز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را معرفی کنیم، در جدول زیر به صورت مختصر نام و ضریب هر یک از دروس امتحانی را ذکر کرده ­ایم تا شما با سرفصل ­های امتحانی رشتۀ مورد علاقۀ خود بیش­تر آشنا شوید:

رشتۀ امتحانی

دروس امتحانی و ضرایب مربوطه

کلیات بهداشت

اصول و مبانی سازمان و مدیریت

سازمان و مدیریت بهداشت و درمان

مدیریت مالی و اقتصاد بهداشت

زبان عمومی

مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

2

3

3

2

3

در ادامه، منابع معرفی شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی را برای هر یک از دروس بالا معرفی کرده ­ایم؛ اما پیش از آن لازم است که به چند نکتۀ حائز اهمیت اشاره کنیم. نخست این که انتخاب درست منابع یکی از ضروری­ ترین گام ­ها برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد است. هرچند آگاهی از منابعی که از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است ضروری است؛ اما این منابع اکثراً حجیم هستند و در طول یک سال زمانی که شما برای مطالعۀ دروس خود دارید حتی مرور سطحی این منابع نیز نیازمند صرف وقت و انرژی بسیار است.

بنابراین، توصیۀ ما این است که با انتخاب جزوات خلاصه ­ای که گروه آموزشی با تجربۀ ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی برای شما تدارک دیده­ اند، در بازۀ زمانی بسیار کوتاه ­تری مطالب را به صورت طبقه­ بندی و خلاصه­ شده مطالعه کنید. جزوات خلاصۀ فون آکادمی از بهترین منابع موجود در بازار هستند؛ چرا که نسبت به منابع اصلی حجم کم­تری دارند اما همۀ مطالب و نکات مهم را پوشش داده ­اند و زبانی ساده و روان دارند که داوطلب برای فهم مطالب دچار مشکل نمی­شود. شما می­توانید با تماس با بخش مشاوره آموزشگاه فون آکادمی اطلاعات بیشتری دربارۀ جزوات خلاصۀ رشتۀ مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به دست آورید و همچنین سؤالات خود را از رتبه­ های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­های پیش بپرسید و از تجارب آن­ها استفاده کنید.

گام دوم که در موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد تأثیر زیادی دارد آگاهی از نحوۀ تثبیت مطالب مطالعه شده در ذهن شماست. ما به داوطلبان توصیه می­کنیم پس از مطالعۀ جزوات خلاصه ­شدۀ فون آکادمی با برنامه ­ریزی صحیح برای مرور و همچنین استفاده از نمونه سؤالات و تست زدن بر مباحث تسلط کافی پیدا کنند. البته انتخاب صحیح نمونه سؤالات نیز اهمیت دارد و بهتر است از نمونه سؤالات و تست­ هایی استفاده کنید که توسط افراد مجرب و حرفه­ ای تألیف شده ­اند که با نحوۀ طراحی سؤالات کنکور ارشد آشنایی کافی دارند. به همین منظور، همکاران ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی علاوه بر جزوات خلاصۀ دروس، جزوات نمونه سؤالات را نیز برای شما گردآوری و تألیف کرده ­اند و برای اطلاع از چگونگی تهیۀ این نمونه سؤالات می­توانید با ما در تماس باشید.

منابع امتحانی آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

درس مربوطه

منبع

کلیات بهداشت

1. درسنامۀ طب پیشگیری و پزشکی، جلد دوم، ک. پارک، ترجمۀ خسرو رفایی شیرپاک، تهران: انتشارات ایلیا، چاپ اول، 1382.

2. اصول خدمات بهداشتی، فربد عبادی­فرد آذر و حسین شجاعی، تهران: انتشارات سماط، چاپ چهارم، 1385.

3. اصول خدمات بهداشتی، فربد عبادی­فرد آذر و همکاران، چاپ اول، 1392.

اصول و مبانی سازمان و مدیریت

1. مبانی سازمان و مدیریت، علی رضائیان، تهران: انتشارات سمت.

2. مبانی رفتار سازمانی، استیفن رابینز، ترجمۀ علی پارساییان و سید محمد اعرابی، تهران: دفتر پژوهش­های فرهنگی، چاپ چهل و پنجم، 1400.

3. مدیریت منابع انسانی، اسفندیار سعادت، تهران: انتشارات سمت، چاپ دوازدهم، 1386.

4. سازمان و مدیریت از تئوری تا عمل، مهدی ایران­نژاد پاریزی و پرویز ساسان­گهر، تهران: انتشارات مؤسسۀ علوم بانکداری، چاپ نهم، 1385.

سازمان و مدیریت بهداشت و درمان

1. سازمان و مدیریت بیمارستان، جلد اول و دوم، ابراهیم صدقیانی، تهران: انتشارات جهان رایانه.

2. مدیریت بهداشت و درمان، سعید آصف­زاده و عزیز رضاپور، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی قزوین و حدیث امروز، چاپ اول، 1385.

3. دربارۀ مدیریت خدمات بهداشتی، رزماری مک ماهون، ترجمۀ علی کشتکاران و سید علیرضا آیت­الهی، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، چاپ سوم، 1385.

4. بیمارستان چه نوع سازمانی است و چگونه کار می­کند؟، دان گریفین، ترجمۀ دکتر محمد عرب و همکاران، انتشارات جهاد دانشگاهی، 1398.

5. نظام­های بیمه سلامت، گردآوری و تألیف محمد عرب و همکاران، انتشارات جهاد دانشگاهی، 1398.

مدیریت مالی و اقتصاد بهداشت

1. مبانی اقتصاد بهداشت و درمان، سعید آصف­زاده، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی قزوین، چاپ اول، 1382.

2. اقتصاد بهداشت برای کشورهای در حال توسعه، سوفی ویتر و دیگران، ترجمۀ ابوالقاسم پوررضا، تهران: انتشارات مؤسسۀ عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه­ریزی، چاپ اول، 1383.

3. اقتصاد سلامت (اصول و جریان منابع)، توماس ای گترن، ترجمۀ محمود نکویی مقدم، محمدرضا امیر اسماعیلی و محمد امین بهرامی، انتشارات پارسا، 1385.

4. مدیریت مالی، جلد اول و دوم، ریموند پی. نوو، ترجمۀ دکتر علی جهانخانی و دکتر علی پارسائیان، انتشارات سمت، 1385.

5. اقتصاد مراقبت سلامت، فربد عبادی‌فردآذر و عزیز رضاپور، انتشارات عبادی‌فر، چاپ چهارم، 1394.

6. راهبردهای مدیریت مالی برای بیمارستان­ها و سازمان­های بهداشتی درمانی (ابزارها، تکنیک­ها، چک­لیست­ها و مطالعات موردی)، دیوید ادوارد مارسینکو و هوپ ریچل هرتیکو، ترجمۀ فربد عبادی­فرد آذر و همکاران، تهران: انتشارات آرون، 1397.  

7. اقتصاد سلامت و مراقبت­های سلامت، شرمن فولند، ترجمۀ علی اکبری ساری و سارا امام قلی­پور، تهران: انتشارات سبحان، 1395.

ظرفیت پذیرش دانشگاه ­های دولتی

ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی تقریباً هر سال یکسان است و شاید برخی مواقع ظرفیت یک یا دو دانشگاه کمی کم یا زیاد شود. بنابرانین، مطالعۀ جدول زیر که ظرفیت دانشگاه ­های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 1401 را نشان می­دهد، برای داوطلبان راهنمای مفیدی است.

در جدول زیر، ظرفیت پذیرش دوره ­های روزانه و شهریه ­پرداز هر دانشگاه به تفکیک ذکر شده است:

دانشگاه

ظرفیت روزانه

ظرفیت شهریه ­پرداز

توضیحات

بقیه ­اله

4 *

4 **

* اعضای رسمی سپاه پاسداران و آقا

** اعضای رسمی سایر نیروهای مسلح شامل ارتش ناجا و وزارت دفاع، خانم و آقا

ارائۀ گواهی عضویت و مجوز تحصیل از یگان خدمتی در قالب قرارداد آموزشی

بندر عباس

4

1

-        

تبریز

6

2

-        

تهران

8

2

-        

زاهدان

4

3

-        

شهید بهشتی

5

4

-        

شیراز

6

2

-        

قزوین

4

1

-        

کرمان

7

0

مشترک با تهران

گلستان

4

1

-        

مازندران

4

2

-        

مشهد

6

1

-        

یزد

6

2

-        

ارتش

4

2

-        

اصفهان

5

2

-        

اهواز

4

2

-        

ایران

8

0

-        

ایلام

4

0

-        

همانطور که در جدول بالا ملاحظه کردید، ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی چندان بالا نیست. البته داوطلبانی که با برنامه ­ریزی دقیق به مطالعۀ منابع درست بپردازند و به موقع با تست­ زنی و مطالعۀ نمونه سؤالات مطالب را در ذهن خود تثبیت کنند، قطعاً شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت.

توصیه ما به شما داوطلبانی که قصد دارید با کسب رتبۀ بالا در دانشگاه و رشتۀ مورد نظر خود قبول شوید این است که با استفاده از خدمات مشاوره آموزشگاه آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی شانس موفقیت خود را افزایش دهید. کادر مشاوره ما با سال­ ها تجربه در این زمینه، در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا بهترین و صحیح­ترین برنامه ­ریزی مطالعاتی را داشته باشید و به راحتی جزوات خلاصه و نمونه سؤالات مورد نیاز خود را تهیه کنید. از سوی دیگر ما این امکان را برای شما فراهم کرده ­ایم که با رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز گفت­ و گو کنید و سؤالات خود را بپرسید.

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

از سال 1391 بنا بر توافقی که میان دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت صورت گرفت، متقاضیان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه آزاد نیز از طریق همان آزمون وزارت بهداشت انتخاب می­شوند و آزمون جداگانه ­ای برای پذیرش دانشگاه آزاد برگزار نمی ­شود. پس از اعلام نتایج، داوطلبان می­توانند همزمان با انتخاب دانشگاه­ های دولتی مورد نظر خود واحدهای دانشگاه آزاد را نیز انتخاب کنند.

برای اطلاع بیشتر در جدول زیر، ظرفیت پذیرش واحدهای دانشگاه آزاد را نیز به تفکیک آورده ­ایم:

مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

ظرفیت پذیرش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی

14

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران

17

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

17

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

12

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

17

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

10

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

9

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

17

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت

9

همانطور که از جدول بالا پیداست، دانشگاه آزاد ظرفیت پذیرش نسبتاً خوبی در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دارد و اگر پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه­ های دولتی قبول نشده ­اید، در دانشگاه آزاد شانس بیشتری خواهید داشت.

در پایان، ذکر این نکته ضروری است که برای تضمین قبولی در دانشگاه مورد نظرتان، علاوه بر این که کنکور کارشناسی ارشد را با موفقیت پشت سر می­گذارید، در هنگام انتخاب رشته نیز باید دقت کافی داشته باشید؛ چرا که انتخاب رشته – محل ­های مناسب و درست تا حد زیادی شانس شما را برای قبولی در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی افزایش می­دهد. ما در آموزشگاه آنلاین کارشناسی ارشد فون آکادمی با کادر مشاوران مجرب و باتجربۀ خود، در مرحلۀ انتخاب رشته نیز همراه شما خواهیم بود و با توجه به تراز و رتبۀ شما در آزمون کارشناسی ارشد 1402، مناسب­ترین رشته – محل ­ها را برای شما انتخاب خواهیم کرد تا شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه مورد علاقۀ خود داشته باشید. همچنین شما می­توانید از تجارب ارزشمند رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز استفاده کنید.

فرصت ­های شغلی و بازار کار

امروزه رشته ­ها و گرایش­ های مدیریت در سطوح مختلف جامعه بسیار کاربرد دارند و بازار کار و فرصت­ های شغلی مناسبی برای فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد مدیریت‌ خدمات‌ بهداشتی‌ درمانی‌ نیز وجود دارد. فارغ ­التحصیلان این رشته می­توانند در جایگاه ­های مدیریتی نظام سلامت کشور در سطح کلان مشغول به کار بشوند. همچنین می­توانند به عنوان مدیر بیمارستان­ ها، مراکز درمانی و درمانگاه­ ها فعالیت کنند و یا به فعالیت­ های پژوهشی و تدریس بپردازند.

helath_management_1.png

رشتۀ مدیریت‌ خدمات‌ بهداشتی‌ درمانی در حقیقت‌ تلفیقی است از مهارت­ های کلی رشتۀ مدیریت و دانش لازم برای ادارۀ مراکز درمانی و بهداشتی. هدف اصلی این رشته پرورش دادن مدیرانی است که قادر باشند با نظارت بر نیروی انسانی، سازمان­دهی مراکز درمانی و برنامه ­ریزی مناسب با توجه به منابع مالی و انسانی، بهترین خدمات بهداشتی و درمانی را در اختیار عموم مردم قرار دهند. وظیفۀ این مدیران علاوه بر جلب رضایت بیماران و فراهم کردن بهترین امکانات درمانی برای آن­ها این است که رضایت کارکنان و کادر درمان را نیز جلب کنند و برای آن­ها شرایطی را فراهم کنند که بتوانند با کارایی بیشتری به ارائۀ خدمات درمانی بپردازند.

از فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد مدیریت‌ خدمات‌ بهداشتی‌ درمانی‌ انتظار می­رود که در پایان دورۀ آموزشی خود به مهارت­ های زیر دست یافته باشند:

helth_mana_1.png

بنابراین، مدیران خدمات‌ بهداشتی‌ درمانی‌ معمولاٌ در طی روز با مسائل پیچیده و مختلفی روبه ­رو می­شوند که باید بتوانند به خوبی این چالش ­ها را مدیریت کنند. این مدیران علاوه بر این که لازم است بتوانند کمبودها و نواقص موجود در سازمان تحت نظارتشان را با برنامه ­ریزی ­های هوشمندانه شناسایی و برطرف کنند، باید با بیماران و خانواده ­های آن­ها که در شرایط حساسی به سر می­برند نیز به خوبی ارتباط برقرار کنند و به نیازهای آنان پاسخ دهند. مدیریت بیمارستان و یا مرکز درمانی، شغلی پرفشار و حساس است که داوطلبان این گونه مشاغل باید از نظر روحی و جسمی قوی باشند، بتوانند در عین پختگی به سرعت تصمیم بگیرند و علاوه بر دانش و مهارت مدیریت با اصول و مبانی اولیۀ پزشکی نیز آشنا باشند.

در پایان، امیدواریم این مقاله برای شما داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد مدیریت خدمات‌ بهداشتی‌ درمانی‌ مفید و راه گشا باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ های مختلف از جمله برنامه ­ریزی تحصیلی، معرفی منابع، ظرفیت پذیرش رشتۀ مورد علاقه خود و سایر موارد می­توانید با بخش مشاوره آموزشگاه آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی در ارتباط باشید. و همچنین از خدمات متنوع ما از جمله مشاوره با رتبه ­های برتر مشاوره انتخاب رشته ارائۀ جزوات خلاصۀ دروس و نمونه سؤالات نیز بهره­­ مند شوید.

آشنایی با مشاور این رشته:

  • مشاور: خانم آمنه توکلیان
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
  • دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی شیراز
  • وضعیت تحصیل: مشغول به تحصیل

رتبه های کسب شده:

  • رتبه 1 کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
  • رتبه 5 دکتری مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

انتخاب زمان مشاوره

  • قابل رزرو می باشد
  • قبلا رزرو شده است
  • در حال رزرو توسط شخص دیگر می باشد
هیچ وقت مشاوره‌ای یافت نشد!

جهت رزرو پکیج مشاوره لطفا موارد ذیل را انتخاب کنید:

مدت زمان مشاوره (ماه): -
دفعات مشاوره در هر ماه: -
تعداد کل جلسات پکیج: -
هزینه هر جلسه مشاوره: 200,000 تومان
جمع کل: -
جمع کل تخفیف برای شما: -   (-)
مبلغ نهایی جهت پرداخت: -
نام کلاس
هزینه
وضعیت
اصول ومبانی سازمان و مدیریت
1,000,000 تومان
سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی
1,000,000 تومان
اقتصاد سلامت و مدیریت مالی
1,500,000 تومان
نام وبینار
هزینه
عملیات
وضعیت
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
450,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره دیپ لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره ماشین لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره پایتون )
150,000 تومان
در حال ثبت نام

نظرات شما

ممنون بابت وبينارتون🌸 امكان دانلود ولينار يا مشاهده مجدد وبينار هس؟
avatar
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
مصطفی رجب زاده
عالی بود.
avatar
مرور آخر زبان انگلیسی
ندا فتوحی تفتی
سلام بسیار عالی و مفید بود اگر یک جزوه هم از خلاصه صحبت های خانم دکتر بدید تا یک دور مطالب مرور بشه عالیه
avatar
مرور آخر مبانی مدیریت
یاسمن
از خانم توکلیان بسیار تشکر میکنم واقعا عالی بودن وقت گذاشتن
avatar
مرور آخر مبانی مدیریت
حمید شریفی
ali
avatar
مرور آخر مبانی مدیریت
نسیم نظری
با سلام و سپاس عالی بود
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
نسیم نظری
بسیار عالی و شیوا تدریس کردند و چقدر خوبه که ما چنین اساتیدی رو در حیطه اقتصاد سلامت داریم 😍😍👏👏
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
مهدی
بسیار عالی بود دکترجان اگه فایل کتاب رو هم share کنید ممنون میشم
avatar
مرور آخر اقتصاد سلامت
علیرضا
عالی
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آسو محمدی
سلام و عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی کادر اجراییتون... بسیار بسیار شیوا و روان مطالبی ارزشمند رو دراختیارمون گذاشتید و واقعا هرجلسه از شنیدن صحبت های گرانبهاتون به فکر میفتیم و استفاده میکنیم🤌 خسته نباشین🤝
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
متین
سلام عالی بود😍
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
معصومه کریمی
جناب دکتر اولا خداقوت به تیم فوق‌العاده و دوم به خود شخصتون که با حال بیمار هم کارگاه رو به بهترین نحو ممکن اداره کردید واقعا از شرکت و بودن توی خانواده بزرگ فون‌آکادمی نهایت خوشحالی رو دارم و امیدوارم بیشتر ازتون یادبگیرم.
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
امیرمحمد فروتن نیا
وبینار کامل و بی نظیری بود خیلی خوشحالم که در این وبینار شرکت کردم مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم ممنون بابت راهنمایی ها و آموزش تون 🙏🏻❤️
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
زهره شرفی نژاد
بسیار عالی ، پر محتوا و تاثیر گذار بود خدا قوت
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آیدا
توضیحات واضح و کامل بود
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
محمدمتین قهرمان پور

برای درج نظر خود لطفا وارد اکانت شوید.

avatar
زینب مرادلو آغاز کننده
1403-01-04 22:45
سلام جلسه اول رو گذروندم و عالی بود، مطالب مهم برام گفته شد، ان شالله با پکیج برنامه ریزی ایشون جلو خواهم رفت
avatar
محمد عصارزاده آغاز کننده
1402-09-26 20:56
اولین جلسه مشاوره خودمو با خانم توکلیان داشتم. بسیار عالی بود. ن تنها پاسخ تمام سوالاتمو گرفتم بلکه نقاط تاریک این رشته رو هم برام توضیح دادن. ممنون از ایشون و تیم کار درستتون. بخصوص خانم کریمی بابت پیگیریشون
avatar
Zahra آغاز کننده
1402-02-17 23:33
خیلی راضی بودم و ممنونم از خانم توکلیان عزیز و فون آکادمی که این فرصت رو فراهم کرده.
avatar
آتنا آغاز کننده
1402-02-17 23:31
اولین جلسه رو با خانم توکلیان داشتم و خیلی خوب بود قرار شد وارد پکیج مشاوره بشم تا با برنامه ریزی زیر نظرشون درس بخونم.
Loading...
طراح سایت : گروه مانی