رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد فیزیولوژی

نوع آزمون: وزارت بهداشت
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش سال ۱۴۰2 :
روزانه 69 نفر
شهریه پرداز 13 نفر

کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی:

رشته "فیزیولوژی پزشکی" یکی از شاخه‌های اصلی علوم پایه در علوم پزشکی است که به مطالعه عملکرد و فعالیت‌های طبیعی بدن انسان و دیگر موجودات زنده می‌پردازد. این رشته با بررسی روند عملکرد سیستم‌های مختلف بدن از سطح سلولی تا سطح اندامی و سیستمی به درک عملکرد نرمال و پاتولوژیک بدن می‌پردازد.

رشته فیزیولوژی پزشکی از جمله رشته‌هایی است که در مقطع ارشد دانشجو می‌پذیرد و متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌بایست فرآیند ثبت‌نام خود را در موعد مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir انجام دهند.

با عضویت در کانال تلگرامی آموزشگاه فون آکادمی اطلاعات کاملی درباره زمان، نحوه و شرایط ثبت‌نام در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی دریافت کنید.

آموزشگاه فون آکادمی با ارائه کاملترین پکیج‌ها و خدمات آموزشی قبولی شما در کنکور ارشد فیزیولوژی پزشکی را تضمین می‌نماید.Screenshot 105

در ادامه به نکات و موارد مورد نیاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی پرداخته می‌شود:

 • مدارک مورد پذیرش شرکت در آزمون ارشد فیزیولوژی پزشکی
 • دروس امتحانی ارشد فیزیولوژی پزشکی و ضرایب مربوط به هر درس
 • منابع کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی
 • ظرفیت پذیرش ارشد فیزیولوژی پزشکی
 • فرصت های شغلی و بازار کار رشته ارشد فیزیولوژی پزشکی

 مدارک مورد پذیرش شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی:

از چه رشته‌ای می‌توان در آزمون کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی(فیزیولوژی پزشکی) شرکت کرد؟ رشته‌های مجاز به شرکت در آزمون ارشد فیزیولوژی پزشکی به شرح جدول زیر می‌باشد.

رشته

مدارک مورد پذیرش

فیزیولوژی پزشکی

کارشناسی فیزیولوژی، زیست شناسی (کلیه گرایش‌ها)، جانورشناسی، پرستاری، فیزیوتراپی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی، علوم دارویی، فارماکولوژی، بیوشیمی، علوم تشریحی، گفتار‌درمانی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، بهداشت عمومی، بهداشت حرفه‌ای، هوشبری، تکنولوژی اتاق عمل، فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی

 دروس امتحانی کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی و ضرایب آن:

دروس امتحانی کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی شامل فیزیولوژی، بیوشیمی، آناتومی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و زبان عمومی می‌باشد که در جدول زیر ضرایب مربوط به هر درس ارائه شده است.

فیزیولوژی

بیوشیمی

آناتومی

زیست شناسی سلولی و مولکولی

زبان عمومی

ضریب

4

2

2

2

3

آموزشگاه فون آکادمی با ارائه بهترین و کاملترین آموزش ها در تمامی ِدروسِ کنکورِ کارشناسی ارشد فیزیولوژی‌پزشکی آماده ارائه خدمت به داوطلبان این رشته می‌باشد.

منابع امتحانی کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی:

مرکز سنجش آموزش پزشکی منابع امتحانی ارشد فیزیولوژی پزشکی در دروس فیزیولوژی، بیوشیمی، آناتومی، زیست شناسی سلولی و مولکولی و زبان عمومی را به ترتیبی که در جدول ارائه شده است مشخص نموده.

نام درس

منبع معرفی شده از طرف وزارت بهداشت

1

فیزیولوژی

1-گایتون، فیزیولوژی پزشکی، آخرین چاپ

2- گانونگ، فیزیولوژی، آخرین چاپ

3. Bern & Levy, Text book of physiology

2

آناتومی

آناتومی گری برای دانشجویان ویرایش چهارم، آخرین ویرایش

3

زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

H. Lodish. Molecular cell biology. Last Edition

4

بیوشیمی

HARPER's Illustrated Biochemistry; Thirty-second Publisher , McGraw Hill/Medical: 32nd edition (September 7 , 2022)

5

زبان

Schmitt, D., Schmitt, N., & Mann, D. (2011). Focus on vocabulary 2: Bridging vocabulary. Longman.

Lee, L. & Gundersen, E. (2011). Select Readings: Intermediate. Student's book. Second Edition. Oxford University

Lee, L. & Bernard, J. (2011). Select Readings: Upper-intermediate. Student's book. Second Edition. Oxford University.

Anderson, N. J. (2014). Active skills for reading 3: Student's book. Third Edition. National Geographic Learning.

Anderson, N. J. (2014). Active skills for reading 4: Student's book. Third Edition. National Geographic Learning.

آموزشگاه فون آکادمی با آگاهی از نیاز دانشجویان به داشتن منابع معتبر و مبتنی بر رفرنس اصلی و با در نظر گرفتن محدودیت زمان، اقدام به ارائه خدمات کمک آموزشی جامع و کاملی نموده است که دانشجویان ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند. این خدمات جامع‌ترین و بهترین خدمات ارائه شده در راستای شرکت در کنکور ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌باشد. علاقمندان به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌توانند با مشاوره با رتبه‌های برتر ارشد فیزیولوژی پزشکی مسیر دشوار قبولی را هموار نمایند. مشاوره با رتبه‌های برتر در مجموعه فون آکادمی فراتر از آن چیزی است که از مشاوره کنکور ارشد و دکترا انتظار دارید.

با دریافت مشاوره از اساتید و رتبه‌های برتر کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی قدم اول را درست بردارید

 ظرفیت پذیرش ارشد فیزیولوژی پزشکی:

در جدول زیر ظرفیت کلی پذیرش دوره‌های روزانه و شهریه پرداز مربوط به کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی ذکر شده است. استفاده از خدمات آموزشگاه فون آکادمی دستیابی شما به رتبه برتر در کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی را تضمین می‌نماید.

ظرفیت روزانه

ظرفیت شهریه پرداز

تعداد کل

95

18

 فرصت های شغلی و بازار کار ارشد فیزیولوژی پزشکی:

آینده شغلی فارغ التحصیلان فیزیولوژی پزشکی می‌تواند در 3 حوزه آموزشی، پژوهشی و خدماتی باشد و با توجه به مهارت و علاقه، بازار کار متفاوتی پیش روی آنها قرار دارد. حوزه آموزشی شامل؛ تدریس درس فیزیولوژی به دانشجویان رشته‌های کارشناسی و دکترای حرفه‌ای علوم پزشکی، حوزه پژوهشی شامل؛ انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی در مراکز تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و شرکت‌های داروئی و دانش بنیان و حوزه خدماتی شامل؛ کار در آزمایشگاه و فعالیت در غربالگری معاینات طب کار صنایع کشور می‌باشد.

کسب رتبه برتر تک رقمی ارشد فیزیولوژی پزشکی با فون آکادمی

آموزشگاه فون آکادمی با افتخار آماده ارائه برترین و متفاوت‌ترین خدمات آموزشی در جهت دستیابی به آمادگی کامل در کنکور کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌باشد. ما آماده‌ایم تا با ارائه خدمات زیر شما را به موفقیت برسانیم:

Screenshot 105

مشاوره با رتبه های برتر ارشد فیزیولوژی پزشکی:

مشاوره با رتبه‌های برتر ارشد فیزیولوژی پزشکی در مجموعه فون آکادمی فراتر از آن چیزی است که درباره مشاوره کنکور ارشد و دکترا انتظار دارید. تمامی مشاوران این موسسه آخرین و به روزترین متدهای مشاوره را زیر نظر دکتر امین علیزاده کسب و در مشاوره‌های خود به کار می‌گیرند. جلسه اول مشاوره به کاربران سایت به صورت هدیه (بدون پرداخت هزینه) تقدیم می‌گردد. کافی است در سایت فون آکادمی ثبت‌نام و روی بخش مشاوره کلیک و نوبت خود را رزرو کنید. موارد زیر از دیگر ویژگی‌های مشاوره با رتبه‌های برتر کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی در آموزشگاه فون آکادمی می باشد:

 • جلسات مشاوره 30 تا 45 دقیقه و به صورت تماس تصویری
 • به کارگیری آخرین و به روزترین متدهای مشاوره
 • توجه به ابعاد روحی، روانی و انگیزشی داوطلب
 • اصلاح سبک زندگی و کیفیت مطالعه فرد
 • برنامه ریزی درسی ارشد فیزیولوژی پزشکی ویژه هر داوطلب

کلاس تلگرامی آموزش جامع نکات ارشد فیزیولوژی پزشکی:

زمان کافی برای مطالعه منابع ارشد فیزیولوژی پزشکی ندارید؟ به دنبال یادگیری سریع منابع کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی هستید؟ کلاس تلگرامی آموزش جامع نکات از جمله کلاس های آمادگی ارشد فیزیولوژی پزشکی است که کاملترین و جامع‌ترین منبع موجود برای نکات رفرنس های اصلی ارشد فیزیولوژی پزشکی است و این امکان را به داوطلب ارشد فیزیولوژی پزشکی می دهد که به سرعت و بدون اتلاف وقت بر این نکات مسلط شوید. در این دوره کلیه نکات درسی، تفاسیر و توضیحات مربوط به آنها به صورت نوشتاری و فایل صوتی و ویدئویی در کانال تلگرامی به دانشجو ارائه می‌شود و شما را از داشتن هر رفرنس مازادی بی‌نیاز می‌کند.

کلاس آفلاین آموزش صفر تا صد رشته فیزیولوژی پزشکی:

به دنبال تسلط کامل بر منابع ارشد فیزیولوژی پزشکی هستید؟ به رتبه تک رقمی ارشد فیزیولوژی پزشکی فکر می‌کنید؟ کلاس آفلاین آموزش صفر تا صد رشته فیزیولوژی پزشکی کاملترین پکیج آموزشی مجموعه فون آکادمی است که کمک می‌کند شما بر تمامی مطالب موجود درمنابع مسلط شوید. مبنای آموزش در این دوره رفرنس اصلی است زیرا ما بر این عقیده‌ایم که تنها منبع مناسب برای متقاضیان ارشد و دکتری همان کتاب اصلی است نه خلاصه کتاب. در کلاس آفلاین آموزش صفر تا صد کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی با استفاده از اساتید برجسته تمامی نکات رفرنس‌های اصلی خط به خط به دانشجو آموزش داده می‌شود. از جمله ویژگی‌های این کلاس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش خط به خط تمامی نکات رفرنس‌های اصلی
 • ارائه مثال و تمرین در طول دوره
 • برگزاری‌ جلسات آنلاین رفع اشکال

آزمون‌های آزمایشی ارشد فیزیولوژی پزشکی:

آزمون‌های آزمایشی ارشد فیزیولوژی پزشکی مکمل مطالعه است و نقش مهمی در ارزیابی دانش فرد دارد و به پیشرفت داوطلب در مسیر تحصیلی کمک می‌کند. آموزشگاه فون آکادمی با آگاهی از این امر، آزمون‌های مرحله‌ای ارشد فیزیولوژی پزشکی را طراحی نموده است. این آزمون‌ها با هدف تمرین و تکرار و شبیه سازی شرایط آزمون برگزار می‌شود و دیدگاه ما این است که فرد به جای رقابت با سایر دانشجویان، در تلاش برای رقابت با خود باشد. این آزمون‌ها به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و مخصوص داوطلبانی است که حداقل از یکی دیگر از خدمات آموزشی آموزشگاه فون آکادمی استفاده کرده‌اند زیرا ما بر این عقیده هستیم که بدون آموزش شرکت در آزمون‌های آزمایشی مفید نخواهد بود و صرفا هدر دادن سرمایه است. اول آموزش ببینید و سپس آزمون بدهید.

دروه جمع بندی ارشد فیزیولوژی پزشکی:

فراموشی مطالب، سردرگمی در هنگام مطالعه، عدم اطمینان از تسلط بر مطالب و ترس از عقب بودن از برنامه از جمله مواردی است که داوطلبان در هنگام مطالعه با آن روبرو می‌شوند. راه حل مقابله با این مسائل مرور و جمع بندی اصولی و به موقع است. در دوره جمع بندی ارشد فیزیولوژی پزشکی که حدودا دو ماه مانده به کنکور آغاز می‌شود کلیه نکات و مطالب به صورت فشرده زیر نظر استاد مربوطه مرور می‌شود، سوالات سال‌های گذشته آنالیز می‌شود، نکات و دام‌های آموزشی بررسی می‌شود و داوطلب با آمادگی صد‌درصد به آزمون نهایی می‌رسد.

وب آزمون‌های جامع ارشد فیزیولوژی پزشکی:

وب آزمون‌های جامع ارشد فیزیولوژی پزشکی یکی از خدمات منحصر به فرد آموزشگاه فون آکادمی می‌باشد. این آزمون‌ها که تحت وب انجام می‌شوند به طور کامل با کنکور اصلی شبیه‌سازی شده‌اند و در دو‌ماه پایانی منتهی به آزمون نهایی برگزار می‌شود. سوالات این آزمون‌ها توسط اساتید برجسته آموزشگاه فون‌آکادمی طراحی شده‌اند و کاملا به روز و منطبق با آخرین تغییرات می‌باشند. مشخصه اصلی این آزمون‌ها برگزاری وبینار پس از هر آزمون و ارائه پاسخ‌های تشریحی و بررسی نکات و دام‌های آموزشی به صورت آنلاین می‌باشد. بررسی سوالات به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان ارشد فیزیولوژی پزشکی می‌دهد که کاملا بر سوالات و نکات آنها تسلط یابند. ویدئو این وبینارها در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد تا درصورت نیاز بتواند آنها را مجددا بررسی نماید.

Screenshot 2

طرز تهیه پکیج آموزشی ویژه ارشد فیزیولوژی پزشکی:

به منظور تهیه هریک از محصولات فون آکادمی ویژه ارشد فیزیولوژی پزشکی به سایت آموزشگاه به آدرسWWW.fonacademy.ir در صفحه رشته تحصیلی خود مراجعه کنید.

و یا با شماره­ آموزشگاه تماس گرفته و داخلی 4 را وارد کنید: 02128422307

همچنین از طریق شماره زیر می­توانید با پشتیبانی در واتساپ و تلگرام در ارتباط در ارتباط باشید: 09057832226

فون آکادمی

ویژه آزمون­های ارشد و دکتری

وزارت بهداشت - وزارت علوم

 

آشنایی با مشاور این رشته:

انتخاب زمان مشاوره

 • قابل رزرو می باشد
 • قبلا رزرو شده است
 • در حال رزرو توسط شخص دیگر می باشد
هیچ وقت مشاوره‌ای یافت نشد!

جهت رزرو پکیج مشاوره لطفا موارد ذیل را انتخاب کنید:

مدت زمان مشاوره (ماه): -
دفعات مشاوره در هر ماه: -
تعداد کل جلسات پکیج: -
هزینه هر جلسه مشاوره: رایگان
جمع کل: -
جمع کل تخفیف برای شما: -   (-)
مبلغ نهایی جهت پرداخت: -
نام کلاس
هزینه
وضعیت
فیزیولوژی
1,500,000 تومان
تشریح عمومی (آناتومی)
1,900,000 تومان
زیست شناسی سلولی و مولکولی
1,250,000 تومان
بیوشیمی
1,500,000 تومان
آناتومی
1,900,000 تومان
نام وبینار
هزینه
عملیات
وضعیت
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
450,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره دیپ لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره ماشین لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره پایتون )
150,000 تومان
در حال ثبت نام

نظرات شما

ممنون بابت وبينارتون🌸 امكان دانلود ولينار يا مشاهده مجدد وبينار هس؟
avatar
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
مصطفی رجب زاده
عالی بود.
avatar
مرور آخر زبان انگلیسی
ندا فتوحی تفتی
عالی و خیلی کامل و مفید بود🙏
avatar
مرور آخر بیوشیمی
فاطمه
استادبایدبگم عالی بودید انشالله بتونیم زحماتتون روجبران کنیم🙏
avatar
مرور آخر زیست سلولی ملکلولی
مهدیه محمودی
عالی ممنونم
avatar
مرور آخر فیزیولوژی
میترا
😍😍عالی بود خسته نباشید و خداقوت میگم به این استاد بی نظیر و مجموعه خوب فون اکادمی که واقعا بهترین بودن تو انتخاب استاد
avatar
مرور آخر زیست سلولی ملکلولی
آیه
بسیار عالی
avatar
مرور آخر زیست سلولی ملکلولی
زینب محلوجی مفرد
عالی
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آسو محمدی
سلام و عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی کادر اجراییتون... بسیار بسیار شیوا و روان مطالبی ارزشمند رو دراختیارمون گذاشتید و واقعا هرجلسه از شنیدن صحبت های گرانبهاتون به فکر میفتیم و استفاده میکنیم🤌 خسته نباشین🤝
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
متین
سلام عالی بود😍
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
معصومه کریمی
جناب دکتر اولا خداقوت به تیم فوق‌العاده و دوم به خود شخصتون که با حال بیمار هم کارگاه رو به بهترین نحو ممکن اداره کردید واقعا از شرکت و بودن توی خانواده بزرگ فون‌آکادمی نهایت خوشحالی رو دارم و امیدوارم بیشتر ازتون یادبگیرم.
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
امیرمحمد فروتن نیا
وبینار کامل و بی نظیری بود خیلی خوشحالم که در این وبینار شرکت کردم مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم ممنون بابت راهنمایی ها و آموزش تون 🙏🏻❤️
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
زهره شرفی نژاد
بسیار عالی ، پر محتوا و تاثیر گذار بود خدا قوت
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آیدا
توضیحات واضح و کامل بود
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
محمدمتین قهرمان پور

برای درج نظر خود لطفا وارد اکانت شوید.

Loading...
طراح سایت : گروه مانی