رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد روانشناسی (وزارت بهداشت)

نوع آزمون: وزارت بهداشت
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش سال ۱۴۰2 :
روزانه 63 نفر
شهریه پرداز 27 نفر
دانشگاه آزاد ۰ نفر

کارشناسی ارشد روانشناسی

رشتۀ «روانشناسی» از زیرشاخه­ های محبوب در میان رشته ­های گروه علوم انسانی است که هر ساله متقاضیان زیادی در کنکور کارشناسی ارشد این رشته شرکت می­کنند. پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی از دو طریق انجام می­شود: شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم یا شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت. هرچند کلیات دروس و مباحث مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی میان وزارت علوم و وزارت بهداشت مشترک است؛ اما تفاوت­ هایی نیز وجود دارد؛ برای مثال وزارت علوم بیشتر بر جنبه­ های تئوری و وزارت بهداشت بیشتر بر جنبه­ های کاربردی و درمانی رشتۀ روانشناسی متمرکز است.

از آن جایی که داوطلبان بیشتری مایل به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت هستند؛ همکاران ما در آموزشگاه آنلاین کارشناسی ارشد فون آکادمی، مقالۀ زیر را برای معرفی مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی و همچنین پوشش تمامی نکات لازم جهت شرکت در این آزمون برای شما تهیه کرده ­اند. هرچند توصیۀ ما به شما داوطلبان عزیز این است که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و دقیق ­تر در رابطه با نحوۀ آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی و همچنین آگاهی از این که شرکت در کدام یک از این دو آزمون برای شما مناسب­تر است، با همکاران ما در بخش مشاوره آموزشگاه آنلاین فون آکادمی تماس بگیرید. شما همچنین می­توانید از تجارب ارزندۀ رتبه­ های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز استفاده کنید و به راحتی و در کوتاه ­ترین زمان ممکن از سایر خدمات ما از جمله جزوات خلاصه و نمونه سؤالات نیز بهره ­مند شوید.

گرایش ­های کارشناسی ارشد روانشناسی

وزارت بهداشت برای مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی، چهار گرایش تعیین کرده است که این گرایش ­ها کمی با گرایش ­های ارائه شده توسط وزارت علوم متفاوت است. در جدول زیر گرایش­ های مندرج در دفترچۀ راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته­ های گروه پزشکی سال 1401 و همچنین مدرک تحصیلی مورد نیاز برای پذیرش در هر یک از این گرایش­ ها ذکر شده است.

مجموعۀ روانشناسی

داوطلبین این مجموعه باید از سلامت جسمی (بینایی، شنوایی و گفتاری) و روانی متناسب با این رشته برخوردار باشند.

رشتۀ امتحانی

مدارک مورد پذیرش

روانشناسی بالینی

کارشناسی کلیۀ رشته­ های روانشناسی، مشاوره و راهنمایی

بهداشت روان 

کارشناسی روانشناسی (کلیۀ گرایش ­ها)

روانشناسی سلامت

کارشناسی روانشناسی (کلیۀ گرایش ­ها)

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

کارشناسی روانشناسی (گرایش ­های عمومی، رشد و شخصیت)

روانشناسی بالینی

روانشناسی کودکان استثنایی

همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید شما از تمامی رشته ­های مرتبط با روانشناسی و مشاوره می­توانید در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی ادامۀ تحصیل دهید؛ اما توجه به پیش ­شرط پذیرش این گرایش ­ها نیز ضروری است. شرط اولیۀ پذیرش داوطلبان در هر کدام از این گرایش­ها، سلامت و توانایی کامل جسمی و روحی است.

در قسمت پایانی این مقاله برای آشنایی هر چه بیش­تر شما با زیرشاخه­ های مختلف مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی، هر چهار گرایش ذکر شده را به صورت مختصر معرفی کرده ­ایم. البته در انتخاب رشته، مسائلی از قبیل علاقه، استعداد و شرایط خاص هر داوطلب از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مورد توجه قرار بگیرد؛ بنابراین به شما پیشنهاد می­کنیم به غیر از مطالعۀ مطالب این مقاله و آشنایی کلی با هر گرایش، برای انتخاب رشته ­ای دقیق و متناسب با شرایط فردی خودتان با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید. ما در مرکز مشاورۀ آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی با توجه به شرایط تحصیلی، استعداد و روحیۀ شما بهترین و مناسب­ترین گرایش را برای شما انتخاب می­کنیم و امکان مشاوره گرفتن از رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش را نیز برای شما فراهم کرده ­ایم.

منابع امتحانی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

پیش از آن که به معرفی منابع امتحانی مورد نیاز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بپردازیم، در جدول زیر به صورت مختصر نام و ضریب هر یک از دروس امتحانی را ذکر کرده ­ایم تا شما به طور کلی با دروس امتحانی این رشته آشنا شوید و متناسب با گرایش مورد علاقۀ خود منابع را مطالعه کنید:

                                             مجموعۀ روانشناسی

رشتۀ امتحانی

دروس امتحانی و ضرایب مربوطه

روانشناسی بالینی *

نظریه­ های شخصیت و روان­ درمانی

روانشناسی عمومی و رشد

کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک

اصول خدمات بهداشتی و بهداشت روان

آمار و روش تحقیق

زبان عمومی

روانشناسی بالینی

3

2

1.5

2

0

1.5

3

بهداشت روان 

2

1

1.5

2

2

1.5

3

روانشناسی سلامت

3

1.5

1.5

1.5

1

1.5

3

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

3

2

2

1.5

0

1.5

3

* روانشناسی بالینی شامل دروس: روانشناسی بالینی، نابهنجاری، آسیب­شناسی و ارزیابی روانشناختی

در ادامۀ مقاله، منابع معرفی شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی را برای هر یک از دروس بالا معرفی کرده ­ایم؛ اما در هنگام انتخاب منابع و شروع مطالعه بهتر است به این نکته توجه کنید که تعداد دروس و سرفصل­ های کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی نسبتاً زیاد است و منابع معرفی­ شده از سوی مرکز سنجش غالباً حجم بالایی دارند و حتی مطالعۀ سطحی هر کدام از آن­ها نیز نیازمند وقت و انرژی زیادی است. بنابراین، توصیۀ ما به شما داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1402 این است که برای صرفه­ جویی در وقت و انرژی و افزایش بازدهی خود از جزوات خلاصه و طبقه ­بندی­ شدۀ مناسب و استاندارد استفاده کنید و در کنار مطالعۀ دروس، با استفاده از نمونه سؤالات مشابه آزمون کارشناسی ارشد میزان توانمندی خود را بسنجید و مطالب را در ذهن خود تثبیت کنید.

همکاران ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی با تهیه و تدوین جزوات خلاصه، این امکان را برای شما فراهم کرده ­اند که در مدت زمان کوتاه­تری دروس دشوار و فرار رشتۀ روانشناسی را به صورت طبقه­ بندی و خلاصه ­شده مطالعه کنید و در ذهن بسپارید. جزوات خلاصۀ فون آکادمی از بهترین منابع موجود در بازار هستند؛ چرا که نسبت به منابع اصلی حجم کم­تری دارند اما همۀ مطالب و نکات مهم را پوشش داده ­اند و زبانی ساده و روان دارند که داوطلب برای فهم مطالب دچار مشکل نمی­شود شما می­توانید با تماس با بخش مشاوره آموزشگاه فون آکادمی اطلاعات بیشتری دربارۀ جزوات خلاصۀ رشتۀ روانشناسی به دست آورید و همچنین سؤالات خود را از رتبه­ های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال ­های پیش بپرسید و از تجارب آن­ها استفاده کنید.

علاوه بر این، همکاران ما در آموزشگاه آنلاین فون آکادمی مجموعه ­ای از نمونه سؤالات کنکورهای کارشناسی ارشد پیشین و نمونه سؤال ­های مشابه را برای شما گردآوری و تدوین کرده ­اند که پس از مطالعۀ دروس می­توانید از این جزوات نیز استفاده کنید و کاملاً بر مباحث مختلف تسلط پیدا کنید. این نمونه سؤالات توسط افراد مجرب و حرفه ­ای جمع­ آوری و تألیف شده ­اند که با نحوۀ طراحی سؤالات کنکور ارشد آشنایی کافی دارند و شما دیگر نیازی به تهیۀ منابع مشابه ندارید. برای اطلاع از چگونگی تهیۀ این نمونه سؤالات با ما در تماس باشید

مجموعۀ روانشناسی

درس مربوطه

منبع

روانشناسی بالینی

1. روانشناسی بالینی: پل علم و عمل، جفری پی کرامر و همکاران، ترجمۀ مهرداد فیروزبخت، انتشارات ارسباران، ویراست نهم، 1400.

2. راهنمای سنجش روانی، جلد اول و دوم، گری گراث مارنات، ترجمۀ حسن پاشاشریفی، انتشارات سخن، 1398.

3. اصول مصاحبه بالینی براساس DSM-5، جلد اول، اکهارت اوتمر و زیگلینده اوتمر، ترجمۀ مهدی نصر اصفهانی، انتشارات ارجمند، 1401.

4. آسیب‌شناسی روانی (علم و درمان اختلال‌های روان‌شناختی)، جلد اول، جرالد دیویسون و همکارن، ترجمۀ حمید شمسی‌پور و سعید صباغی‌پور، انتشارات ارجمند، ویراست سیزدهم، 1400.

5. خلاصۀ روان پزشکی کاپلان و سادوک، جلد اول و دوم، بنجامین جیمز سادوک و همکاران، ترجمۀ فرزین رضاعی، انتشارات ارجمند، 1400.

6. روانشناسی سلامت، جلد دوم، ام. رابین دیماتئو، ترجمۀ سید مهدی موسوی اصل و همکاران، انتشارات سمت، 1396.

نظریه ­های شخصیت و روان­ درمانی

1. نظریه­های شخصیت، جس فیست و گرگوری فیست، ترجمۀ یحیی سید محمدی، انتشارات روان، 1400.

2. نظریه و کاربست مشاوره و روان درمانی، جرالد کُری، ترجمۀ یحیی سید محمدی، انتشارات ارسباران، 1401.

روانشناسی عمومی و رشد

1. زمینۀ روانشناسی هیلگارد، ریتا اتکینسون و همکاران، ترجمۀ رضا زمانی و همکاران، انتشارات رشد، 1400. 

2. روانشناسی رشد، جلد اول و دوم، لورا برک، ترجمۀ یحیی سید محمدی، انتشارات ارسباران، 1401. 

3. خلاصۀ روان پزشکی کاپلان و سادوک، جلد اول و دوم، بنجامین جیمز سادوک و همکاران، ترجمۀ فرزین رضاعی، انتشارات ارجمند، 1400.

کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک

1. روانشناسی فیزیولوژیک (روانشناسی زیستی)، جیمز کالات، ترجمۀ یحیی سید محمدی، انتشارات روان، 1399.

2. مقدمات نوروسایکولوژی، داود معظمی، انتشارات سمت، 1392.

3. خلاصۀ روان پزشکی کاپلان و سادوک، جلد اول و دوم، بنجامین جیمز سادوک و همکاران، ترجمۀ فرزین رضاعی، انتشارات ارجمند، 1400.

اصول خدمات بهداشتی و بهداشت روان

1. مشاورۀ پیشگیرانه، رابرت کانین، ترجمۀ فرامرز سهرابی، انتشارات علمی و فرهنگی، 1388.

2. درسنامۀ پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی، جلد دوم، کی. پارکر و جان اورت پارک، ترجمۀ حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط، 1390.

3. ارتقای سلامت روان، کیت تودر، ترجمۀ مرتضی خواجوی، انتشارات سا‌زما‌ن‌ بهزیستی‌، 1382.

آمار و روش تحقیق

1. روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، علی دلاور، انتشارات ویرایش، ویراست پنجم، 1401.

2. احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی، علی دلاور، انتشارات رشد، 1401.

ظرفیت پذیرش

ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی تقریباً هر سال یکسان است و شاید برخی مواقع ظرفیت یک یا دو دانشگاه کمی کم یا زیاد شود. همچنین امکان دارد دانشگاه­ ها به صورت موقت برای برخی از گرایش ­ها ظرفیت پذیرش نگذارند و دانشجو نپذیرند؛ برای مثال گرایش بهداشت روان که در سال 1401 در دفترچۀ راهنمای انتخاب رشته محل موجود نبود. بنابراین، مطالعۀ جدول زیر که ظرفیت دانشگاه ­های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 را نشان می­دهد، برای داوطلبان راهنمای مفیدی است.

در جدول زیر، ظرفیت پذیرش دوره ­های روزانه و شهریه ­پرداز هر دانشگاه به تفکیک ذکر شده است:

مجموعۀ روانشناسی

گرایش ­ها

دانشگاه

روزانه

شهریه­ پرداز

توضیحات

روانشناسی بالینی

بقیه ­اله

5 *

2 **

* اعضای رسمی سپاه پاسداران و آقا

** اعضای رسمی سایر نیروهای مسلح شامل ارتش ناجا و وزارت دفاع، خانم و آقا

ارائۀ گواهی عضویت و مجوز تحصیل از یگان خدمتی در قالب قرارداد آموزشی

ارتش

6

2

مشترک با بقیه ­اله

ایران

10

0

-        

تبریز

5

1

-        

زاهدان

8

2

-        

زنجان

5

2

-        

شهید بهشتی

6

2

-        

علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

6

2

-        

کاشان

8

2

-        

کرمانشاه

6

2

-        

مشهد

6

2

-        

روانشناسی سلامت

اصفهان

4

1

-        

ایران

5

1

-        

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان *

تبریز

6

0

-        

علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

6

2

* دارای سهمیۀ بومی

همانطور که در جدول بالا ملاحظه کردید، ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت چندان بالا نیست و رقابت تنگاتنگی میان داوطلبان وجود دارد. بنابراین، داوطلبانی که با برنامه ­ریزی دقیق به مطالعۀ منابع درست بپردازند و به موقع با تست­زنی و مطالعۀ نمونه سؤالات مطالب را در ذهن خود تثبیت کنند، قطعاً شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت.

توصیۀ ما در آموزشگاه آنلاین کنکور کارشناسی ارشد فون آکادمی به شما داوطلبانی که قصد دارید با کسب رتبۀ بالا کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت را با موفقیت پشت سر بگذارید، این است که با استفاده از خدمات مشاورۀ ما شانس موفقیت خود را افزایش دهید. کادر مشاوره ما با سال ­ها تجربه در این زمینه، در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا بهترین و صحیح ­ترین برنامه­ ریزی مطالعاتی را داشته باشید. همچنین در مرحلۀ انتخاب رشته نیز همراه شما خواهیم بود و با توجه به تراز و رتبۀ شما در آزمون کارشناسی ارشد 1402، مناسب­ترین رشته – محل­ ها را برای شما انتخاب خواهیم کرد تا شانس بیشتری برای قبولی در گرایش و دانشگاه مورد علاقۀ خود داشته باشید. از سوی دیگر ما این امکان را برای شما فراهم کرده ­ایم که با رتبه ­های برتر کنکور کارشناسی ارشد سال­ های پیش نیز گفت­ و گو کنید و سؤالات خود را بپرسید. و به راحتی جزوات خلاصه و نمونه سؤالات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

فرصت­ های شغلی و بازار کار

روانشناسی از جمله رشته ­هایی است که بازار کار بسیار مناسب و وسیعی دارد؛ چرا که تأمین سلامت روان افراد جامعه در سطوح مختلف از نیازهای اساسی هر جامعه ­ای است و کشور ما نیز که کشوری در حال توسعه محسوب می­شود، به شدت نیازمند نیروهای متخصص و توانمندی است که سطح سلامت روان جامعه را ارتقاء بدهند و از افزایش بحران­ های اجتماعی مانند اعتیاد، طلاق، خودکشی، خشونت و ... جلوگیری کنند.

فارغ ­التحصیلان رشتۀ روانشناسی برای این که بتوانند در شغل خود به گونه ­ای مؤثر عمل کنند، علاوه بر تسلط کافی بر مباحث درسی، باید در طول دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی مهارت­ هایی را نیز کسب کنند که بتوانند با مراجعین خود به بهترین شیوۀ ممکن ارتباط برقرار کنند و آن­ها در مسیر درستی هدایت کنند.

psy_1_2.png 

اکنون همانطور که در ابتدای این مقاله در بخش گرایش ­های کارشناسی ارشد روانشناسی به شما وعده دادیم، برای آشنایی هر چه بیشتر شما داوطلبان عزیز، هر یک از این گرایش ­ها را به صورت مختصر معرفی می­کنیم و در مورد بازار کار و وظایف متخصصان هر یک از گرایش ­ها بیشتر بحث می­کنیم:

روانشناسی بالینی

گرایش روانشناسی بالینی یکی از محبوب­ترین گرایش ­های رشتۀ روانشناسی است و فارغ­ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت به دلیل تأکید این مجموعه بر واحدهای عملی و کلینیکی، به طور معمول با تجربۀ بیشتر و بهتری وارد بازار کار می­شوند و شانس بالایی برای جذب شدن توسط ارگان­ های مختلف دارند. فارغ ­التحصیلان پس از گذراندن ساعات مشخصی کارورزی تحت نظارت روانشناسان مورد تأیید می­توانند جهت کسب پروانه اقدام کنند و حتی مطب شخصی خود را داشته باشند.

psy_2.png

بهداشت روان

فارغ ­التحصیلان گرایش بهداشت روان با بهره ­گیری از علوم رفتاری و روانشناختی و با توجه به ویژگی ­های فرهنگی جامعه، در سطوح مختلف به ارتقای سلامت روان افراد، خانواده ­ها و جامعه کمک می­کنند. با توجه به این که امروزه جامعۀ ما با بحران­ های مختلفی از جمله اعتیاد، طلاق، خودکشی، خشونت­ های اجتماعی و بیماری­ های روانی دست و پنجه نرم می­کند، فارغ ­التحصیلان این گرایش می­توانند نقش بسزایی در ارتقای سلامت روان جامعه و کاهش این بحران­ ها داشته باشند. برخی فعالیت­ های متخصصان بهداشت روان:

psy_3_1.png

روانشناسی سلامت

فارغ ­التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی سلامت با بهره ­گیری از شاخه ­های مختلف روانشناسی و علوم رفتاری و جامعه ­شناسی و ادغام این علوم با یکدیگر به مطالعۀ عوامل روان شناختی – اجتماعی تأثیرگذار بر سلامت می­ پردازند و الگوهای زیستی – روانی مناسبی برای سلامت جامعه ارائه می­دهند. متخصصان این گرایش به عنوان عضوی از تیم درمانی به بهبود سطح سلامت روان و کیفیت زندگی مراجعان و بیماران خود کمک می­ کنند. همچنین با ارائۀ خدمات پیشگیرانه و مداخلات روانشناختی مناسب تلاش می­کنند رفتارهای پرخطر در جامعه را کاهش دهند و شبکۀ خدماتی مناسبی برای حمایت از اقشار آسیب ­پذیر فراهم کنند.

psy_4.png

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، در حقیقت زیرشاخه ­ای از روانشناسی بالینی است و هدف اصلی فارغ ­التحصیلان این گرایش ارزیابی کارکردهای روانی، ذهنی و اجتماعی کودکان و نوجوانان با استفاده از اصول علم روانشناسی است. از دیگر وظایف این متحصصان، تشخیص به موقع مشکلات و آسیب ­شناسی کودکان و نوجوانان و ارائۀ به موقع خدمات درمانی و آموزشی به کودکان و نوجوانان و خانواده ­هایشان است.

امروزه گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان بازار کار بسیار مناسبی در کشور ما دارد؛ چرا که اولاً کودکان و نوجوانان در سن بسیار مناسبی برای سرمایه­ گذاری ­های آموزشی بر مبنای اصول علم روانشناسی هستند و دیگر این که متأسفانه در کشور ما آمار مشکلات و ناهنجاری­ های رفتاری میان کودکان و نوجوانان رو به افزایش است و متخصصان این گرایش می­توانند در حل این معضل نقش چشمگیری داشته باشند. فارغ ­التحصیلان این گرایش می­توانند در مراکز روانپزشکی و مشاوره کودک و نوجوان، بیمارستان ­ها و مراکز درمانی کودک و نوجوان، بهزیستی­ ها، کانون­ های اصلاح و تربیت و همچنین آموزش و پرورش مشغول به کار شوند.

psy_5.png

در پایان، امیدواریم این مقاله برای شما داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی مفید و راه گشا باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه­ های مختلف از جمله برنامه ­ریزی تحصیلی، معرفی منابع، ظرفیت پذیرش رشتۀ مورد علاقه خود و سایر موارد می­توانید با بخش مشاوره آموزشگاه آنلاین کنکور ارشد فون آکادمی در ارتباط باشید. و همچنین از خدمات متنوع ما از جمله مشاوره با رتبه­ های برتر و مشاوره انتخاب رشته، ارائۀ جزوات خلاصۀ دروس و نمونه سؤالات نیز بهره­­ مند شوید.

آشنایی با مشاور این رشته:

  • مشاور: سرکار خانم ثنا علوی
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
  • دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • وضعیت تحصیل: فارغ التحصیل
  • بیش از 2 سال سابقه مشاوره ارشد

انتخاب زمان مشاوره

  • قابل رزرو می باشد
  • قبلا رزرو شده است
  • در حال رزرو توسط شخص دیگر می باشد
هیچ وقت مشاوره‌ای یافت نشد!

جهت رزرو پکیج مشاوره لطفا موارد ذیل را انتخاب کنید:

مدت زمان مشاوره (ماه): -
دفعات مشاوره در هر ماه: -
تعداد کل جلسات پکیج: -
هزینه هر جلسه مشاوره: 200,000 تومان
جمع کل: -
جمع کل تخفیف برای شما: -   (-)
مبلغ نهایی جهت پرداخت: -
نام کلاس
هزینه
وضعیت
نظریه های شخصیت
500,000 تومان
روانشناسی بالینی
1,000,000 تومان
مقدمات آمار زیستی
1,250,000 تومان
نام وبینار
هزینه
عملیات
وضعیت
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
450,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره دیپ لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره ماشین لرنینگ )
250,000 تومان
در حال ثبت نام
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( دوره پایتون )
150,000 تومان
در حال ثبت نام

نظرات شما

ممنون بابت وبينارتون🌸 امكان دانلود ولينار يا مشاهده مجدد وبينار هس؟
avatar
مدرسه تابستانه گوی و میدان ( فاز اول (کامل) و فاز دوم)
مصطفی رجب زاده
عالی بود.
avatar
مرور آخر زبان انگلیسی
ندا فتوحی تفتی
عالی
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آسو محمدی
سلام و عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی کادر اجراییتون... بسیار بسیار شیوا و روان مطالبی ارزشمند رو دراختیارمون گذاشتید و واقعا هرجلسه از شنیدن صحبت های گرانبهاتون به فکر میفتیم و استفاده میکنیم🤌 خسته نباشین🤝
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
متین
سلام عالی بود😍
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
معصومه کریمی
جناب دکتر اولا خداقوت به تیم فوق‌العاده و دوم به خود شخصتون که با حال بیمار هم کارگاه رو به بهترین نحو ممکن اداره کردید واقعا از شرکت و بودن توی خانواده بزرگ فون‌آکادمی نهایت خوشحالی رو دارم و امیدوارم بیشتر ازتون یادبگیرم.
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
امیرمحمد فروتن نیا
وبینار کامل و بی نظیری بود خیلی خوشحالم که در این وبینار شرکت کردم مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم ممنون بابت راهنمایی ها و آموزش تون 🙏🏻❤️
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
زهره شرفی نژاد
بسیار عالی ، پر محتوا و تاثیر گذار بود خدا قوت
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
آیدا
توضیحات واضح و کامل بود
avatar
جلسه توجیهی همکاران مسابقه ایده شو
محمدمتین قهرمان پور

برای درج نظر خود لطفا وارد اکانت شوید.

avatar
F.H آغاز کننده
1402-10-26 18:19
مشاوره راجب منابع ازشون گرفتم،و کمک کننده بود بهم.متشکر
avatar
Zahra آغاز کننده
1402-02-17 23:35
خانم پورابراهیم واقعا عالی هستن خیلی مفید بود واسم جلسه ام و از تابستون وارد پکیج مشاوره میشم.
avatar
مریم آغاز کننده
1402-01-18 09:09
سلام
وقت بخیر
مشاور خیلی خوب بود و تونستیم در مدت زمان کم بیشترین استفاده را ببرم.
avatar
علی شیرخانی آغاز کننده
1402-01-17 18:28
سلام باتشکر از مجموعه فون اکادمی و اقای دکتر محرابی بابت تایم مشاوره ایکه خیلی راهنمایی کرد منو تو راه ارشد خیلی ممنون از زحمات اقای دکتر
Loading...
طراح سایت : گروه مانی